Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félreértettem a jeleket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértettem a jeleket?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást látásból már nagyjából egy éve a sráccal, pár hónapja összekeveredtünk buliban, aztán egy darabig elkísért hazafele, de akkor én semmi jelzést nem adtam felé, és csak annyi történt, h bejelöltem iwiwen. Most megint összefutottunk buliban és egymás mellé keveredtünk, táncoltunk és (úgy éreztem, izzott a levegő). Aztán kérdezte, h nem e megyünk hazafele. Beszélgettünk, poénkodtunk és végül csók lett a dologból.. Végülis a 20 perces hazautat másfél óra alatt tettük meg.. Aztán az ajtó előtt még volt egy csók, majd elfúló hangon azt mondta, h „most haza kell mennem”. És ennyi. Egy napra rá láttam és köszönt, odamosolygott, de ennyi. Ha érdekelném, iwiw-en írhatna, ott az msn, vagy mikor összefutottunk személyesen, szólhatott volna vmit. Nekem meg nagyon nagyon tetszik. De nem akarok én kezdeményezni, úgy érzem elég jelzés volt a csók.. Miért nem akar tőlem semmit?
2010. aug. 10. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ő is azt várja, hogy te lépj.
2010. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon úgy hangzik, tuti nem akar tőled semmit, mert nem jössz be neki igazán vagy mert csak ő tudja miért! Vagy ő se tudja, hogyy miért... van ilyen! Az is lehet, hogy félénk, de igazából nem hinném hogy erről van szó! Talán várj még hogy reagále valamit, de te ne kezdeményezz mert akkor meg pont azért nem kellenél! Az a lány aki kéreti magát nem kell senkinek, hidd el... max. csak arra...
2010. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval!
2010. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem be van ijedve. tuti azt várja,hogy majd te keresed,meg minden.de hát ha nagyon tetszik tedd meg..vedd fel msn-re:D lehet,hogy onnan már neki is könnyebb,lesz,és ez is lehet egy jel tőled,hogy felvetted,mert érdekel téged:D
2010. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez téves feltételezés lányok, mert gondolom csak lány írhat ilyet, hogy a pasi nem akar semmit + nem tudja..stb.


Arra vár, hogy lépj! Ennyi. Hány lányt hagytam emiatt, mert ha nem keresett akkor én sem kerestem. Nem félénkségből, de ha fontos vagyok keres ha meg nem vagyok fontos lesz másik 10 lány aki képes felhívni illetve lépni.


Szóval beszélj vele.

2010. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: a lányok is pont azért nem kezdeményeznek,mert úgy gondolják,ha van olyan fontos a fiúnak,majd keresi.

Jesszus,hány ember kapcsolata nem jött létre emiatt!

2010. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20:03-as vagyok.


Hát, igen sok ismerősnek és nekem is emiatt jó sok lehetőség elúszott. Az a fránya büszkeség. Egyik félnek lépni kell.

2010. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha meg keresem, nem fog rámenősnek tartani? Mert a könnyet jött dolgokat az emberek nem értékelik... Egyszerűbb lenne, ha Ő keresne, de hát négy napja semmi..úgyhogy...
2010. aug. 11. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne menj inkább egy pasi után sem! A fiú udvarol a lánynak, nem pedig forditva! Ha nem keres nem is kellesz neki igazán! Majd amelyik oda lesz érted keresni fog, ne aggódj! A 20:30-as válaszoló fiún pedig nagyon jót nevettem! Nem sokra viszi ha igy folytatja férfiként, tuti!

22/L

2010. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne menj inkább egy pasi után sem! A fiú udvarol a lánynak, nem pedig forditva! Ha nem keres nem is kellesz neki igazán

Miért írsz hülyeséget?Az miért udvarlás ha valaki felkeres valakit telefonon és beszélgetnek?Ilyen alapon én több száz embernek udvarolok.

2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!