Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keményvonalas csúnya pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keményvonalas csúnya pasik! Ti feladtátok már a csajozást vagy még próbálkoztok?

Figyelt kérdés

16-25 között udvaroltam aktívan, gyakorlatilag a befektetett energia 1 % a se jött vissza. Nem érte meg.


25 éves koromtól nagyon takaréklángon égek, igazából már kerülöm a nőket.


F/29


2020. nov. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a keményvonalas?
2020. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én szintemen csúnya legalább, tehát Balázska szinten.
2020. nov. 17. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:
:D
2020. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén csúnya pasiként reménytelen
2020. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem kényszerből csinálom, hanem egyfajta szórakozásból.

Ezt úgy kell érteni, hogy ha valaki szóba elegyedik velem, annak nyilván örülök, de ha nem, akkor sem fogok depresszióba zuhanni, mert aki nem méltat válaszra, az nem érdemel meg engem és az én figyelmem.

Ezen kívül sok minden mást csinálok szabadidőmben, ami feldob, örömet okoz, és feledteti velem a párkapcsolatbeli melléfogásokat.

2020. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Küldhettek nekem képet, keményvonalas csúnya pasik.

20/l

2020. nov. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Én már rég feladtam. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy ahhoz, hogy nálam csúnyább legyen valaki, betegség vagy baleset szükséges.

A 6-osnak ne küldjetek képet, itt a lányok azért kérnek képet a csúnya pasikról, hogy röhögjenek vagy lejárassanak.

2020. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Pedig nem tényleg érdekel:)
2020. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. 27/L
2020. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!