Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyem parkolópályára ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem parkolópályára ezt a nőt vagy írjak még neki?

Figyelt kérdés

Anyám egyik kolléganője, 22 éves, most kezdett náluk. Az egész úgy indult, hogy véletlenül meghallottam egy beszélgetést, amikor anyám ezzel a lánnyal telefonált. Képett mutatott neki rólam a csaj meg azt kérdezte hogy van-e valakim... mire anyám felelte hogy nincs. Na most én mivel sose volt senkim, gondoltam ha már ilyet kérdez miért ne próbálkozhatnék be. Írtam neki messengeren (egyébként nem messze lakik tőlünk) de csak napokkal később jött válasz. Nagynehezen végül beszélgetésbe elegyedtünk, viszont kicsit végig éreztem hogy nehezen jutunk egy hullámhosszra. Anyámtól is próbáltam kicsikarni hogy valamit ha tud szóljon úgymond az érdekemben :D Végül a lány belement egy taliba, kocsikáztunk meg kávéztunk egyet, utána pedig hazavittem. Azóta viszont egyre ritkábban válaszol írásban. Egy hete pedig arra hivatkozott, hogy nem nagyon van ideje randizni meg kapcsolatban lenni, mert munka mellett suliba is jár és még egyéb foglalkozásokra is.



Talán eddig érthető is lenne. Viszont hétvégén teleposztolta az instagramot bp-i kiruccanással. Érdekes, mert a randink alkalmával szóba jött hogy neki az összes rokona Erdélyben él és Magyarországon csak ő lakik a szüleivel. Hmmm... akkor miért is volt fent Pesten? Mire egy másik fotóhalmazban világossá vált számomra hogy mi is történik. Egy FÉRFIVAL volt, mivel amikor kajafotót csinált lehetett látni a szemben ülő emberkét. Ezután ezt szóvá tettem neki és anyámnak is elmeséltem. Na most a csajszi nem igazán válaszolt a számonkérésemre érdemben, anyám meg annyit mondott hogy ez van, sajnálja, de ő nem akarja ezt felemlegetni a lánynak mivel ő élete, ő döntései.


Most akkor ennyi? Fel lettem ültetve? Miért kérdezte anyámtól hogy van-e vkim meg miért mondta hogy milyen jól nézek ki?


26F


2020. nov. 18. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

ebben az egészben az a leggázabb, hogy anyádon keresztül akarod a csajt megszerezni... szerintem ez mindkettőjüknek kellemetlen kissé...


továbbá gondolom nem jössz be élőben a csajnak, meg szerintem csak kedves akart lenni anyukáddal, mivel mégiscsak kollégák

2020. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
szerintem ő már azelőtt parkolópályára tett téged hogy találkoztatok volna
2020. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöttél be neki, de mivel anyád a cégnél már régebbi tag, félt, hogy keresztbe tesz neki.


Egyébként én nem csodálom, hihetetlenül gyerekes vagy. Egy randi után számonkérni valakit, te jó ég.


F

2020. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Természetes, hogy Pest felé orientálódik, úgy mint a legtöbb nő. Ott bőségesen találhat magának prémium férfit, akinek a hátán feljebb léphet és anyagi stabilitást teremthet magának. Nem egy olyannal akar összeállni akinek az anyja szervezi a randit konkrétan.
2020. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy randi után azt nem mondja nem akar tőled semmit "nem ér rá most", nem értem milyen jogon kérted őt számon?

Nem jártok, nem ígért neked semmit igazából, megmondta, hogy nem férsz bele az életébe, magyarán nem akart megbántani, hogy nem tetszel neki.

2020. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem magának kérdezte, hanem valaki másnak akinek tetszel?
2020. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból erőltetni kellett és láthatóan húzta a száját. Ráadásul maga a helyzet is kínos volt, mert anyukádon keresztül akartad felszedni.

Ha nekem tényleg tetszett egy férfi, beleadtam apait-anyait, állandóan beszélgetni volt kedvem és mindent eldobtam, csak, hogy találkozhassak vele. Nos, te nem voltál neki ilyen, ez van.

2020. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a mocskolodo pszichopata akinek törölték a kérdését vagy a négyes válaszoló?
2020. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy perc energiát ne fektess bele, eredetileg sem kellett volna. Ha már maga az első kommunikáció erőltetett és nyögvenyelős akkor értelemszerűen nem akar veled ismerkedni. Hagyd a fenébe.

Jah, és máskor ne anyukád szervezze a randit, mert iszonyúan kiábrándító.

2020. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na mert csak Pesten lehet találni egy nőnek prémium kategóriás férfit..😂

Kérdező, neked nem kell semmit se csinálnod, a nő már döntött és ebbe te nem vagy benne.

2020. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!