Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyilvánvalóan parkolópályára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvánvalóan parkolópályára tett, de azért amiért mondta?

Figyelt kérdés

Volt 1 lány akit több mint 1,5 éve ismertem meg még egy táborban. Szóval azóta sokszor volt msn beszélgetés, táboros találkozón is összefutottunk 2x. Szimpatizáltunk egymással, de 2 hónapja szakított a barátjával és utána sokszor bökdösött faceen meg írkált. Történt 3 hete hogy "véletlen" összefutottunk egy buliban és ott adta magát érintések nézések jó beszélgetés, de nem akartam rátolakodni... Hívtam sétálni stb. ürüggyel, de mindig kifogást talált. Másodszor rá egy hétre összefutottunk tánc volt és egy számnál odahajoltam és a nyakát ajkammal megérintettem ( ekkor kellett volna lehet megcsókolni). Ez lement volt 1 kis beszélgetés, de fáradt volt láthatóan meg Én is mivel későn értem le hozzá.

Ezután elkezdett hanyagolni nem válaszolt az üzeneteimre meg úgy a lelkesedése eltűnt.

(Közben tudomásomra hozta hogy Ő most nem szeretne komoly kapcsolatot, mert eddig le volt kötve mindvégig és élni akar, de nőknél ez nem működik, mert úgyis beadják a derekukat)A héten voltam bulizni pont odajöttek, de táncközben már sráccal tolta, de közben nézelődött felém. Majd táncoltunk 1 kicsit, de láthatóan hanyagolt Én is elment kerestem más lányokat a buliban, de hazafelé láttam a sráccal beszélgetett meg a barátai társaságában.


Szóval úgy tűnik a sufniba kerültem. Faceen még bökdös, de én már elbúcsúztam a nyárra tőle... Szerintem ez már veszett ügy és vagy ellett cseszve, hogy nem kaptam le vagy alapból...


2011. máj. 22. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki külsőre, ennyi. A "nem szeretnék komoly kapcsolatot" az egyik leggyakoribb kamu szöveg, és kivétel nélkül mindig azt jelenti h "nem kellesz, mert csúnya vagy".
2011. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de nőknél ez nem működik, mert úgyis beadják a derekukat"


Ezt mégis miből veszed?

2011. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban beadják a derekukat, ha jön egy jóképű pasi.
2011. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bejöttem neki azt tudom, no meg azért nem vagyok csúnya gyerek! :) De valóban ezt a szöveget ismertem én is csak azt hittem most nem ez az ábra, de úgy látszik. Akkor miért adta annyira magát meg írogatott lelkesedett ez rejtély... :):)
2011. máj. 22. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira tuti, h bejöttél neki, akkor meg talált közben vkit, aki még jobban néz ki.
2011. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaja az lehet, mert kolis és egy ott lakó sráccal tolta a táncot nagyon. Szóval tuti lépéselőny, de mind1 ez a vonat elment... Mivel 22 éves koráig 2 barátja volt elhiszem hogy élni akar, mert eléggé átbaszták most... Majd lesz másik szebb, jobb, okosabb! :D

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 22. 10:26
 7/8 Norb66 ***** válasza:
Talán csak a lelki támasz szerepét töltötted be, egy kis kedvességre vágyott a szakítás után. Úgy tűnik túl van rajta. Bár nem ez a helyes megoldás felőle. Azt hiszi ha minél távolabb lesz tőled akkor elfelejted. Talán csak megijedt hogy szereted és... nem akart veled össze jönni. Bonyolult... Azért a csaj viselkedhetett volna rendesebben is, de ha túl tudsz rajta jutni fájdalom nélkül, vagy ha már nem is szereted, akkor felejtsd el. Esetleg ha gondolod tisztázhatjátok ezt, kérdezz rá arra hogy ez mégis mi volt ez. Ha megkérdezed tőle hogy "én csak a lelki támaszod voltam?" talán még lelkiismeret furdalást is okozhatsz benne, aminek hatására bocsánatot kér és talán meg is köszöni azt az időszakot ami alatt megnyugtattad és megvigasztaltad.
2011. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hanyagolom annyira még nem jelentett sokat és nem szoktam beleélni magam a dolgokba, mert tudom nagy gondok lehetnek belőle. Szerintem is beijedt, mert féltékeny típus és a második bulinál néztem a csajokat és lejátszódott előtte, hogy a volt barátja is kirakta. Egyszerű és értelmes lánynak ismertem meg de hát csalódtam... :)

Csak hibáinkból és a múltból gyűjthetünk tapasztalatokat!!

2011. máj. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!