Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után ennyire nyomul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után ennyire nyomul, ez nem sok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk az elmúlt egy hétben, a másodikon már egy napot együtt töltöttünk, nálam aludt. Már akkor megbeszéltük a harmadik találkozás időpontjàt. De nem bírja ki, minden nap ide akar ugrani különböző amúgy kedves ürügyekkel, hogy hoz valamit, segít valamit stb. Nem győzöm leràzni, azért beszéltünk meg egy konkrét napot a következő találkozóra, mert a munkám miatt, előtte nem érek rá, csak dolgozom és alszom, de ennek ellenére nyomul. És igen, nyilván beleférne az időmbe negyed óra közben is, de nem gondolom hogy két randi után, úgy kéne làsson hogy fáradt vagyok, nem volt időm sminkelni, pizsamában vagyok stb. Ezen kívül napi többször ír, folyamatosan beszélgetni akar, plusz telefonon is szokott hívni esténként. Nekem tetszik a férfi, jó volt vele ez a két alkalom, tényleg nagyon egymásra hangolodtunk az igaz, de ez a tempó akkor is fura és gyors nekem. Velem van a baj? Nem tudom eldönteni, évek óta nem volt komoly kapcsolatom. Elszoktam már ettől és ez a normális kezdet?
2020. nov. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Engem iszonyúan idegesítene, ha ennyire nem tudna legalább fél napig békén hagyni és állandóan nyomulna. Nekem is sok lenne.
2020. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálad aludt, magyarul lefeküdtetek. Ezt nem tartottad korainak két találkozó után, de azt, hogy találkozni akar veled, azt igen?
2020. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Addig örülj, amíg nyomul:D ha most sokszor lerázod, ki fog ábrándulni, talál mást, és akkor bánni fogod. Legalábbis én jártam már így. Amúgy meg szerintem ez aranyos, hogy ennyire tetszel neki, és még az elején vagytok, ilyenkor sokkal jobban érdekled még, majd változni fog ez, akkor pedig hiányozni fog a nyomulása.
2020. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen, férfiként írom hogy ez sok. Az lelombozza a nőket, ha a férfi jobban érdeklődik, mint amennyire ők. Abszolút megértem, így működik a világ. Ha a csávó már nem 20 éves, akkor ezt ő is megtanulhatta volna. Lehetne benne egy kis tartás, visszafogottság ezzel kapcsolatban.
2020. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
65%

Ez egy nagy nyomulás.


Mond meg neki, hogy ez sok, majd találkoztok a megbeszélt időben.


Ha hív, akkor vedd fel, mikor ráérsz, és az üzenetekre is csak akkor válaszolj.

2020. nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Tehát az "sok", hogy keres, meg érdeklődik irántad, de az nem, hogy már járt az ágyadban.

Világos... :D

2020. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le is fekudtel mar vele??
2020. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!