Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha első néhány randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha első néhány randi során nem nyomul a férfi és nincs csók, akkor barátzóna?

Figyelt kérdés

Jól érzitek magatokat,nevettek sokat,de nem csókol meg titeket,nem érint meg,akkor elkezdtek gondolkodni azon,hogy nem jöttök be a pasinak?

Legyen kicsit "nyomulósabb" vagy azt szeretitek ha kicsit visszafogottabb az elején és csak beszélgettek,de nincs csók és más testi kontakt?



2019. júl. 31. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld, 22 éves nőként én kezdeményeztem a csókot az első randi végén. Lassan 1 éve együtt vagyunk, és azóta is jókat röhögünk rajta. Na bumm...
2019. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátok nem járnak randizni.
2019. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nyomulás zavarna, de mindenki más, valakinek pont az jön be.
2019. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az instant barátzóna aki görcsösen röhög a vicceimen meg szorítja a s*eggjukát hogy feleljen meg mert úristen mi lesz ha nem.

Igen kérdező, csinálj úgy mindent hogy az összes lánynak megfeleljen. Hajrá

2019. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Életemben 4 férfival voltam és mindegyik megcsókolt az első randin. Hangsúlyozom ezek legalább 3-4 órás sétálgatós-beülős randik voltak, amiket végigbeszélgettünk. Ha megvan az alapvető vonzalom és a másik sem töketlen kezdeményezni, akkor nyugodtan.


Amúgy ne akarj minden nőnek megfelelni. Más meg lehet nem olyan, mint én. Legyél valamilyen és így is-úgy is lesz valaki, aki elutasít érte, mert az nem jön be neki, de ez az élet része. Olyan csaj is lesz, akinek bejön a visszafogottságod ebben, meg olyan is, akinek inkább az jönne be, ha gyorsabban haladnának a dolgok fizikai intimitás tekintetében.


27/N

2019. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki meg elküld a fenébe ha első randin le akarod kapni.
2019. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nő dolga hogy jeleket adjon, a férfié meg az, hogy meglépje, azaz ne legyen töketlen. Sajnos a mai világban ezek a dolgok értelmezhetetlenek már, tisztelet a csekély kivételeknek.


A testi kontakt is akkor a legjobb, ha már megvan a vágy, és ismered a személyt annyira, hogy az első körben megbízol benne.


A "jó a tested, de megdugnálak" annak meg zéró az értéke.


Első néhány randi? Mi ez a rohanás? Na itt a baj a mai emberekkel. Első néhány randi... Mert mi van akkor ha pl. 2 hónap kell amíg meghódítják egymást? Vagy ha 2 hét? Vagy ha 10 randi? Miért kell skatulyázni? Barátzóna? Miért is?

Ha belegondolok, az első látásra szerelem, az nem több mint szimpla fizikai vonzalom a férfi/nő külseje miatt. Áááá, eszméletlenül jó néz ki, blablabla...

2019. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első randi után együtt aludtunk.
2019. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.

Természetesen, ahogy érezzük, és majd jön magától minden. Ha gyors a természetes, akkor gyorsan, ha nem, nem.


Én az extrém gyorsat szeretem, de azt meg csak magyon nyitott, szabad és spirituális emberekkel lehet.

2019. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!