Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne, ha az ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne, ha az ismerősöm kicsit helyretenné?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, minden jól alakult, lefeküdtünk. Pár hét után érintőlegesen beszéltünk az exekről és akkor tök természetesen mondta, hogy neki az egyik fiú volt. Azonnal szakítottam, és szép vagy nem szép de egy pofont is lekevertem neki, hogy nem szólt erről, kihasznált, kockára tette az egészségem, tisztaságom. Kicsit lenyugodva megbeszéltük a dolgokat és nagyon szépen megkértem, hogy több lányt ne tegyen ki ennek, maradjon inkább a pasiknál, de akkor meg ő lett ideges, leteremtett, hogy én nem fogom megszabni kivel ismerkedhet.

Elmondtam az egészet egy fiú barátomnak, aki felajánlotta, hogy kicsit "elbeszélget" vele a dolgokról, de csak ha szeretném. Szerintetek jó ötlet lenne? Nem akarom, hogy nőkkel kezdjen, félrejárkáljon, hucolja az ilyen-olyan mocskokat normális lányoknak.



2020. nov. 20. 11:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
75%

Ha te mar vegleg eldontotted, hogy nem akarsz vele ismerkedni, akkor szerintem ne toltsd ezzel az idodet es ne pazarold erre az energiadat. Gondolj bele, mit ersz el vele? Hiaba beszelget el vele errol barki, nincs garancia ra, hogy a tovabbiakban nem fogja ezt ugyanigy folytatni.

28N

2020. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
91%

Mi ez a sok biszex kérdés?

Szerintem felesleges vele beszélni, jobb elfelejteni minél hamarabb.

2020. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd hozzá! Te szakítottál vele, ennél többet nem tehetsz. A saját védelmedben, pedig mindig használj óvszert, amíg nem kerülsz tartós párkapcsolatba, ennyit tudsz tenni az egészséged érdekében.
2020. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
74%

Ha ez igaz, akkor téged és a fiú barátodat kellene nagyon durván helyretenni.

Attól, hogy a srác volt már pasival, nem jelenti azt, hogy bármilyen betegsége is volna. Csak azt bizonyítottad, hogy a melegekkel/biszexuálisokkal kapcsolatos nézeteid primitívek.

Ja, és valakivel "elbeszélgetni" bűncselekmény. Az ilyeneknek, mint a barátod börtönben van a helye, nem emberek közt.

Utolsó gondolat: Semmi közöd hozzá, hogy ez a srác mit csinál a továbbiakban. Joga van nőkkel ismerkedni, mert semmivel sem több az esélye annak, hogy bármilyen betegsége van, mint bárki másnak.

Menj a ****ba...

2020. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Használtunk, de nem 100% garancia az sem + vannak betegségek amiket óvszer ellenére is át tud adni ez a kis féreg
2020. nov. 20. 12:05
 6/53 A kérdező kommentje:
De igen, az tény, hogy sokkal több esélye van
2020. nov. 20. 12:06
 7/53 anonim ***** válasza:
93%
#5-ös Arra mi a garancia, hogy tőled/vagy más nőtől nem kap el valaki semmit?
2020. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
92%
Téged kéne inkább helyretenni. L
2020. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
98%

Te bolond vagy.

Egyrészt a férfiak is szoktak védekezni, másrészt a pofon az nagy túlzás volt, pláne, értelmes embereknél ez az önvédelem része, arra pedig nem tudok mit mondani, hogy azt fontolgatod, hogy elvereted valakivel.

Ha előtted egy férfival volt és védekezett, az sokkal biztonságosabb, mintha egy nővel lett volna, de nem védekeztek róla.

Rettenetesen túlreagálod, és abszolút igaza van abban, hogy semmi közöd ahhoz, hogy kivel ismerkedik.

23/L

2020. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
30%

Nem támogatom a nemi aberrációt.

Viszont nincs jogod meghatározni, hogy ezt az életformát élje.

Neki meg tisztességesen előre közölnie kell, hogy

a normális, egészséges nők maguk dönthessék el,

hogy akarnak-e egy bisex, beteg emberrel kapcsolatot.

2020. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!