Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok jó ötlet második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jó ötlet második randira gokartozni vagy dodzsemezni menni?

Figyelt kérdés

Korosztály 30 +- 5 év max.


Még esetleg ilyen élményfőzésre vagy mi is az, amit gondoltam. Ilyenen még én sem voltam.



2020. aug. 26. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmenyfozest hagyd későbbre az már inkább kapcsolatos program. Hogyha szereti az ilyen programokat mint gokart vagy dodzsem akkor jo ötlet
2020. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem túl romantikus, nem lehet beszélgetni sem.
2020. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én azt szeretem, ha az első néhány randi arról szól, hogy ketten beszélgetünk. Lehetőleg sétálás közben, vagy valamilyen beülős helyen iszogatva.


Ahogy előttem is írták, ilyen élményeket lehet később is gyűjteni, amikor már egy pár vagyunk. Az ismerkedéskori randik maradjanak meg annak, hogy minél többet tudunk beszélgetni és ezáltal megismerni egymást.

2020. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kreatívabb, mint a beülés valahová és azonnal lesz is miről beszélgetni 2 futam között. De csak akkor működik, ha a lányt érdekli a téma és körözüd le túl sokszor.
2020. aug. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
én imádnám, beszélgetni utána is lehet szerintem :) 32/N
2020. aug. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én moziban voltam első randin. Lett folytatás, de ha visszacsinálhatnám, nem oda mennék. 1 órára laktunk a mozitól, így az oda-vissza úton lehetett beszélgetni, meg a végén megbeszéltük hogy tetszett a film, de szinte semmit nem beszéltünk magunkról, annyit tudtam meg, hogy a pasi szereti a scifit meg a fizikát.

Nálam a gokart is ilyen dolog. Érdekel, szeretek is gokartozni, de nem egy első egynéhány randis helyszín. Szerintem negyedik-ötödik randinak viszont már simán jó.

2020. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötket ha ő is szereti, lesz közös kapcsolódási pont. Amugy beszélgetni a pihenőidőben is tudtok.
2020. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, és ez most vad ötlet lesz, de kérdezd meg a másikat, mit szeretne csinálni.
2020. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én például egyik helyre sem szívesen mennék, se randin, se kapcsolatban, se barátokkal. Szóval ezt csak a nő tudja, hogy neki tetszene-e.
2020. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!