Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet így tovább randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet így tovább randi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú tetszik.

Közösségi oldalról ismerem csak.

Viszont van sok közös ismerősünk.

A testvéreit , családját ismerem személyesen.


Azt mondta, ha a környékén járok nézzek be a cégéhez.

Jelezzek neki, és igyunk meg egy kávét beszélgessünk.


Két hete majdnem találkoztunk, de késő lett nem tudtok összehozni a -találkozót.


Idő közben az egyik csaj alkalmazottja bejelölt instán, amit furcsának találok.

Lehet ennek a csajnak is tetszik? Vagy miért jelölhetett be szerintetek nem értem,?


Hétfőn be akarok menni hozzá, viszont egy hete halt meg az anyukája,szerintetek jó ötlet ?


Lehet nics önbizalma, hogy randizni hívjon rendesen?

Vagy először látni akar előbe és utanna tovább a randi, nem értem?



Mennyek be szerintetek hozzá, egy hete halt meg az anyukája?

Elég ha csak részvétet nyilvánítok neki?


(Képeket küldtünk korábban egymásnak) kedveli a képem néha.


2020. nov. 20. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki pár kedves sort, és semmiképp ne add fel.
2020. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj be hozzá, üljetek le kávézni. Arra számíts, hogy anyukája halála rányomja a bélyegét a hangulatára.

Anyukája egyébként mennyire hirtelen halt meg? Egy hete halt meg és két hete majdnem találkoztatok. Ha nem valami hirtelen haláleset volt (pl. baleset, szívinfarktus), akkor már két hete is nagyon súlyos állapotban lehetett. Ha akkor ez nem vette volna el a kedvét a találkozástól, akkor most sincs rosszkor ez. Csak mondom, arra készülj, hogy a hangulatát most a gyász fogja uralni. Legyél vele megértő, akkor is, ha szinte végig ő fog beszélni, és kizárólag erről.

2020. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudok idős volt az anyukája már , a halál okát nem tudom.
2020. nov. 20. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!