Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4 randi 4 hét alatt. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 randi 4 hét alatt. Van értelme tovább ismerkedni?

Figyelt kérdés
4 hét alatt most lesz a 4.randink. Idáig még nem volt csók sem köztünk és csak ismerkedünk. Nyilván dolgozik ő is én is, de nekem nagyon kevés. 30 km van köztünk. Helyes pasi nagyon és kedves. De lesz ebből valami? 29eves a pasi én 24

2019. júl. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csókold meg te, ha tetszik. Vagy kérdezz rá, lesz-e ebből valami, mert úgy látod nem haladtok. Nem vagytok már kamaszok.
2019. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az ismerkedésre időt kell hagyni.
2019. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hova kell sietni.
2019. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

nincs. örökre egyedül maradsz. vegyél inkább egy macskát. vagy inkább kettőt. legalább ők ne legyenek olyan magányos szerencsétlenek, mint te.


most erre mégis milyen választ vársz???

2019. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csókold meg te, de egyébként szerintem teljesen reális a heti egy tali, mivel mind a ketten dolgoztok és 30 km van köztetek.


De egyébként ez a baj a mai világgal, mindig mindent azonnal akarnak az emberek, és nem adnak időt maguknak és az eseményeknek, hogy kiforrjanak, aztán meg csodálkoznak pl. a párkapcsolatoknál, hogy 1-2 év, vagy még hamarabb szakítanak, és nem értik, hogy miért?! Na, pont ezért, mert állandóan kapkodni akarnak, olyanban is, amit nem lehet siettetni.

2019. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hova rohantok? Időt sem hagytok magatoknak kiélvezni az ismerkedést, aztán meg jöttök ide sírni, hogy csalódtatok, elhagyott, nem ilyen volt az elején...
2019. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha többet vártál, miért nem tettél érte?
2019. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj még. lehet hogy érdemes és később megbánnád. próbáld kipuhatolni a szándékait. lehet nem kell neki ribi típus.
2019. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!