Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ideális randevú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális randevú? Mért van ez mindig?

Figyelt kérdés

Ha randizok egy fiúval, alig tudok miről beszélni.

Segítenétek??? Mit kérdezhetnék a fiútól? Miről beszélhetnénk?

17/l

ált. 20 év körüliekkel "randizom"


2010. aug. 11. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az szokott lenni a taktikám, hogy olyankor kérdezgetek össze-vissza minden hülyeséget tőle, csak hogy ne legyen zavaró csönd.


Pl: Van e testvéred? Mik a hobbijaid? Mit szoktál csinálni napközben? Mit csináltál ma? Mit ettél ma? Láttad ezt meg azt a filmet? Milyen zenéket szeretsz?

Értesz a számítógéphez? mármint szerelni, ilyesmit.



Meg ha valamit el kezd mondani, és végzett, akkor utána belekérdezek a részletekbe :)


pl - áh, nincs testvérem.. akkor - és nem rossz egyedül lenni?

pl van testvérem: - és jól kijössz vele? ...


Meg ha eszembe jut 1 sztori arról amit ő mond, akkor azt elmesélem neki én is :)


És akkor valami ilyesmi.


Ha meg már végképp semmi nem jut eszembe,

akkor megmondom neki:

- Nem jut eszembe semmi, hogy miről beszélgessünk :/

- Neked van valami ötleted?


De volt 1 barátnőm aki meg ilyenkor elkezdte sértegetni a fiúkat: - Ne legyél olyan muja, mondjál már valamit.

Persze ez a szöveg nekem sose jött be.

2010. aug. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű; aktívan oda kell figyelni arra, amit mond. A legtöbb embernél mindig van valami még amögött, amit mond, amit ki szeretne mondani, csak biztatást/érdeklődést vár. Pl. mindenki szerete a hobbijairól beszélni stb.
2010. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a titok az, hogy olyan pasival kell randizni, aki érdekel. Ha érdekel, egymillió dolog érdekel vele kapcsolatban. Ha nem tudsz kérdezni, az az érdeklődés hiányát jelenti, akkor meg fölösleges eröltetni.
2010. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de pl. előtte beszéltél már velük?vagy vakrandi?vagy netről alakult?ha netes,akkor már vmiről csak sikerült beszélned velük és még fotót is láttak rólad,ha elhívtak.

amúgy hobby,filmek,könyvek,koncertek,város,család suli,munka..bármi.

2010. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
MSNen beszéltem már velük végülis, de nem sokat, egyszerüen nemtudok miröl
2010. aug. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!