Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak milyen az ideális ülső? Egyáltalán mennyire számít az?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%

kigyúrt felsőtest, szőke haj, kék szem.

20 cm-es pénisz.

minimum testmagasság 183 cm

2011. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Fekete, metál, egy, kettő vagy négy karika, min 17", 225-ös szélességgel.
2011. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első komentelőnek mondom h hajlandó vagyok kigyúrni magam de hogy 5 cme-t nem vágok le a f*rkamból az biztos.
2011. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ideális (ha van egyáltalán ideál). Fontos a külső, kell hogy vonzónak találjam a másik embert.
2011. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Tinikorom ideálja volt a szőke haj, kék szem kombó. Ahogy "öregedtem", fokozatosan "sötétedett", végül a barna szem, fekete haj, kreol bőr lett az. Na aztán jött egy pasi, aki rohadtul nem felelt meg egyiknek se, még csak nem is volt az esetem, de a kisugárzásával úgy lehengerelt, hogy azóta is csak kamillázok.
2011. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, de azért van aki majdnem mindenkinek bejön (tipikusan magas, szép arcú, izmos férfiak), és van aki senkinek se. Annyira számít, h csak az számít.
2011. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Külsőleg én a középszerű férfiakat szeretem.(Nem úgy értettem,hogy a stílusuk legyen átlagos,hanem testre).


Legyen rajta izom,de ne túl sok,csak finoman.Legyen magasabb nálam,ami 180 cm-nél kezdődik.Legyen sötét hajú,zöld,vagy kék szemű,s fontos,hogy semmi fontos helyen ne legyen rajta szőr.(a nemi szerveken,s az arcán se)

A kövér,vagy teltkarcsú egyedeket nem szeretem. :)


Nagyjából ennyi a követelmény. :)

2011. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, hogy nekem számít, de rájöttem, hogy nem. Ha csak tesi vonzalomról van szó, akkor persze, hogy ez számít, de a testi vonzalom az csak testi vonzalom, érzelmek nélkül.

Akit eddig megszerettem, az soha nem tetszett, viszont olyan egyedi, csodálatos személyiségeket sosem láttam.

2011. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál csak ott van lék, hogy testi vonzalom nélkül nincs párkapcsolat. Aki mást mond az hazudik.
2011. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pedig van. Szóval ez baromság. Amikor megszeretek egy előnytelen külsejű embert, akkor a lelkét szeretem meg először és eszembe sem jut, hogy régen, amikor még nem szerettem, akkor nem tetszett, mert onnantól,hogy őt magát szeretem, akkor testileg is szeretem.
2011. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!