Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 50-55 év körüli szingli nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-55 év körüli szingli nők, tudtok még szexre pasit szerezni, ha igen, akkor milyen pasik azok?

Figyelt kérdés
pl, nősek, csónyák vagy rondák, normális egzisztenciávalk rendelkezők vagy anyukájukkal élők?
2020. nov. 23. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 65, neki is van "barátja". A szomszédban lakó 55 éves elvált pasi. Nincs vele gond, teljesen normális. Kirándulnak, főznek egymásnak, segítenek egymásnak, de összeköltözni nem akarnak.
2020. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Anyám pasijai bírók, gazdagok, érteliségi potens 50es(max hatvan) férfiak.


Mind meg van kergülve, hogy az élete utolsó éveiben normális lelki kapcsolatot találjon, mert màr nem sok év jut szexre.


40év körül még fontos volt, a fiatal csaj a szex meg a pénz, de mikor elérik az 50et, beüt a valóság..


40es nőkkel akarj dugni, rájuk a legkisebb a kereslet, de ott is küzdeni kell a 20as milfekre vadászó konkurenciával.


30as nőket még befognak családalapításra korukbeliek is, meg egy két huszonéves szerint ők is milfek(haha), ott még nagyobb a konkurencia..

2020. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szóval 40-es nőre kisebb a kereslet mint egy 50-esre? Én nagyon nem ezt látom. a 30-40-es korosztály még simán kefél egy 50-60 éves pasival, ha az tényleg oylan jó parti mint írod...
2020. nov. 23. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Anyám 60 évesen randikra járt. Most már egy ideje van párja, szerintem jóvágású, kisportolt fickó, szeretnék én is olyan embert, aki ilyen lesz idősen, mint ez a fickó. :D De előtte volt egy olasz származású szeretője is, közben meg nagyon sokan próbálkoztak nála. 50 évesen még bőven kufircol az ember, ha még épp nem házas (ha igen és jól választott, akkor is). Csak itt temetik a 30-asokat,a való életben mindig lesz egy vidám, ápolt nő körül egy kisebb-nagyobb tábor kapcsolatra és szexre is.
2020. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szart sem ér, ha valaki 40,ha kinéz 50-nek és úgy gondolkodik, mint egy nyugdíjas. Ismerek nőket és férfiakat, akik néhány idősebb rokonom mellett eltörpülnek, annyira lepukkadtak, búvalbszottak és annyira meglátszik rajtuk az életvitel.
2020. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48 vagyok, kapcsolatra kerestem ferfit nem szexre, találtam. Jól néz ki, minden rendben vele :-)
2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez mind igaz, az azért tök "jó"... Én meg huszonévesen sem kellek, még szexre sem, csak a legaljának. Mi sem bizonyítja jobban, hogy qrva ronda vagyok, ha még nálam 20-25 évvel idősebb nők is válogathatnak.
2020. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 53 évesen vált el apától, randizgatott egy darabig, 3 évvel a válás után kapcsolatban van egy korabelivel, aki amúgy tök jó arc. Apám egy f*szkalap minden szempontból, de a nőkkel különösen. Szóval anyának mostanra jött be igazán az élet. Össze nem költöztek, nem is akarnak, de sokat vannak együtt.
2020. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Munkám révén sok fiatal sráccal találkozom, 16-30 korosztály. Tudok mazsolázgatni.
2020. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hoppá, diákmunkát intézel utolsó? Esetleg sportolók?


Remélem a felettesed tudja, hogy munkahelyeden mazsolázgatsz, vagy egyszer lebuksz vele, ez nem etikus!

2020. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!