Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglik, ti hogyan ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti hogyan ismerkedtek COVID idején? Hogyan randiztok, töltitek el a találka idejét. Fiuk lányok véleményére is kivancsi vagyok egyaránt. 😊

Figyelt kérdés
(a vendéglátósok bezárása idején)
2020. nov. 25. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképpen sehogy *síró nevető smile egyben*
2020. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nos, én sehogy. A tàrskeresőkön kb kizàrólag az orszàg màsik feléről làjkolnak.

Élőben no way, munkahelyen plàne.

2020. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem lehet sehova beülni, átmenni nem megyek senkihez, kint meg hideg van. :)))))
2020. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Társkereső volt, szerencsére szintet léptünk mire bejöttek a szigorúbb korlátozások (nálunk még határátlépés is plusz gond volt).
2020. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, egy ideje ráadásul közterületen is maszkot kell hordani, maszkos nőkkel pláne nehéz lenne ismerkedni. Régebben is nehéz volt az ismerkedés, jelen körülmények között egyenesen lehetetlen.
2020. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Vírus előtt sem ismerkedtem.
2020. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

A Tinderen is láthatatlan a profilom, valószínűleg le is törlöm az alkalmazást.

2020. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Én egy régebbi ismerősömmel randiztam éppen ma. Igazából sétáltunk a városban, bementünk boltba rágcsát venni, majd leültünk egy padra eszegetni meg beszélgetni. Nem mindenhol kötelező a maszk, de azért érdemes eldugottabb helyre menni. Nem mondom, hogy életem randija volt, mert teljesen átfagytam, de megérte :) Első randinak valami ilyesmit lehet most összehozni. Aztán ha több randi is lesz, akkor át lehet menni egymáshoz. Összeütni valami finom vacsit, kiöltözni, gyertya, szép teríték stb. Nem a legjobb időszak az ismerkedésre, de nem lehetetlen :)
2020. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Fúj, sehogy.
2020. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lazy Lover ***** válasza:
94%
Sajnos sehogy ez off szezon
2020. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!