Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők Ti randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti randiznátok olyan pasival aki 30 éves kora elött három alkalommal is elvált,és az egyik volt feleségétől már gyereke is van?

Figyelt kérdés

18-29 lányok/nők

Randiznátok olyan 29 éves pasival aki 3 alkalommal és elvált és van már egy gyereke?


Persze,ha minden más szempontból külső,belső szimpatikus lenne számotokra.



2020. nov. 26. 21:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az ilyen férfi

1. vagy tanult az egészből és többé nem akar házasodni, tehát én maradnék gyűrű nélkül.

2. vagy nem tanult belőle és engem is elvenne,de én nem tudnék bízni a döntésében. "azt hittem,hogy szerelmes vagyok belé,tévedtem."


Ne haragudj, de teljesen megbízhatatlan vagy. Nem úgy értem, hogy megcsalás szempontjából, de felelőtlen vagy.

2020. nov. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Az ilyen típust nem lehet komolyan venni. Még a bokorral is összeházasodik.
2020. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolatlan, nem tud védekezni (gondolom nem tervezett gyerek ugye), éretlen. Kössz, inkább nem.
2020. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Látható, hogy könnyelmű, meggondolatlan és felelőtlen vagy. Lássuk be, itt kb. tényleg a terhes csajos volt az egyetlen logikus házasság... :/ A többi meg hát.. erősen kiborító, hogy mennyire nincs realitás érzésed..
2020. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt minden veled szembe jövő nőt feleségül venni? Anélkül is kiderül előbb utóbb, hogy megy-e együtt a szekér. Te az a fellángolós típus vagy, aki mindig azt hiszi, hogy ez majd örökre szól. Mi lenne ha legközelebb 4-5 évig együtt élnél csak valakivel, megvárod míg elmúlik a kezdeti hév, előjönnek az első problémák, stb...
2020. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

25#

Igen ezt megkapom mindig a baráti társasagomtól meg úgy mindenkitől,hogy

"minek vettél el minden szembejövő nőt"?


Én lettem a kollégáim,haverok,barátaim rokonaim elött az a srác aki elvált háromszor is.

És állandóan meg "mosolyognak".

2020. nov. 27. 10:37
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem a koromból adódóan nem vagyok egy házasság szakértő, de szerintem próbáld meg rendbehozni az egyik házasságodat (a gyerek szempontjából a másodikat). Hátha sikerül, és akkor nem is lesznek ilyen problémáid :)
2020. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem jarnek ilyennel, sot ha egy ev jaras utan tudnam meg hogy 3szor volt hazas, akkor is dobnam. Nem biznek benne, az itelokepessegebe. Ennyiszer ekkorat hibazni tul sok. Nekem megfontolt konzervativ ferfi kell.
2020. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem..

Aki 3szor elval azzal nagy gondok vannak.. a gyerek nem zavarna nekem is van gyerekem.. de a 3 valas szoget utne a fejembe😅

2021. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Miután elmondom,hogy 3 alkalommal váltam

úgy menekülnek a lányok tőlem ,mintha attól félnének hogy ragályos

2021. febr. 4. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!