Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves férfiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként tényleg elvárják a nők tőlem hogy legalább 2 szobás tégla lakásom legyen, olyan autóm amiben elfér 2-3 purdé legalább, illetve stabil jól fizető állásom?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan nő, aki elvárja, és van, aki nem.


Szívesen. :-)

2020. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nem várom el Balázs. :)
2020. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.


Legalább 3 szoba kell.

2020. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%
Igen, sőt még a vakolatot is leverjük a falról, hogy lássuk tényleg téglából van-e lakás, vagy csak penészes panel. XDDDDDDDD
2020. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Nekem nincs kocsim, bár jogsim igen, illetve albérletben élek lakótárssal. Mégsincs gondom a csajozással.


Igaz van egy piacképes diplomám és áll előttem egy szép karrier lehetősége. Ez mellett helyesebb vagyok és sportos alkatú, mert sok éve edzek. Ja és tudok rendesen kommunikálni az emberekkel, azon belül a csajokkal is.

Szóval az anyagi javak megléte nélkül is lehet sikered, de akkor is fel kell tudnod mutatni valami mást. Gondolom te semmit nem tudsz, ezért is panaszkodsz és mindent a pénz hiányára fogsz, ami egy kamu dolog.


27/F

2020. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
48%
Sokan elvárják
2020. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyos kor felett a megfelelő egzisztencia megléte elengedhetetlen egy stabil és hosszútávú kapcsolathoz. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy minden általad leírt dolognak minimum meg kell lennie, de azért egy 30 éves férfitól elvárható, hogy legalább törekedjen arra, hogy egy ideális otthon építsen ki, ezzel is megalapozva a családalapítást.
2020. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Előtte azt várják el hogy jól nézz ki. Tehát ha azon buksz el mid van mid nincs akkor egy akadályt megugrottál elbukás előtt.
2020. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy stabil munkahelye legyen és ne minimálbérből éljen, azt elvárom. Saját lakást nem.

Autó se feltétel csak pozitív.

2020. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező tudom hogy a te beteg agyad ezt nem tudja kezelni, de képzeld ma is a városban járva rengeteg huszonéves párt láttam együtt biciklizni, ahol egy helyes lány tekert egy átlagos srác mellett.
2020. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!