Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25éves korosztály, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves korosztály, mikor randiztok ti milyen beszélgetési témákat hoztok fel?

Figyelt kérdés

25 vagyok, és most kezdtem el, újra randizgatni eddig pár éves kapcsolatban éltem, és féléve lettem újra szingli és úgy érzem készen állok egy új kapcsolatra.

Viszont milyen beszélgetési témákat hozzak fel?

És milyen dolgokról beszélgessek a másikkal?

Ha pedig heti egyszer tudnék vele találkozni, és e közben a hét többi részében a neten tartani vele, a kapcsolatot mikről beszélgessek vele hogy ne legyen lapos és üres minden, hanem tartalmas legyen? Ti ezt hogy csináljátok?



#beszélgetés, tanácsok, témák, emberek
2020. nov. 28. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem szoktam a "normálisnál" maradni. Randin szeretem megismerni úgy a másikat, hogy jól szórakozom közben, nem pedig elalszom.


Ha közös a szakmánk vagy egy egyetemre jártunk, akkor onnan indítok, ha nem, akkor esetleg a hobbikról esik pár szó, ha az illetőnek van fogalma bármiről, amiről nekem is, akkor lehet komolyabban belemenni, akár módszertanról is beszélgetni. Ha ez sem nyert, marad az, amiről egy felnőtt embernek ideális esetben van véleménye: gond nélkül vetek fel politikai kérdéseket, morális dilemmákat, beszélek a hírekből hallott aktualitásokról akár, jöhet az abortusztéma, az lgbt-vel kapcsolatos véleménye a másiknak, mit gondol a feminizmusról, feminácizmusról, mennyire vallásos és melyik vallás áll hozzá a legközelebb, mit tart egészséges vallásosságnak, ha van ilyen, a tanulmányai alapján mit gondol az oktatásról, min változtatna, de akár dumáltunk olyan dolgokról, amiket szintén jó tudni a másikról viszonylag korán: mit gondol a házasságról, akar-e gyereket, milyen az életmódja, hol szeretne élni, hol tart most az életében, milyen végzettsége van és hogy vélekedik a tudásról/számára mit adott az a végzettség, mi teszi boldoggá, mi az életcélja, milyenek az ő családjában az ünnepek... Aztán ezek után lehet ilyen kommersz dolgokat puffogtatni, mint sorozatok, könyvek, játékok, utazás...


Szerintem én amúgy különc vagyok. De én szeretek ezekről beszélgetni. Szeretem hallgatni a másik véleményét és megosztani az enyémet. Ez egy fontos dolog egy ismeretség elején. Nem kerülöm kényszeresen a nehéz, komoly témákat. Ez az életünk része, fontos róluk beszélni.

24N

2020. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 Legjobb esetben téged elkerülnek.. színházba esetleg ?
2020. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Live TV Old scool műsora.

Életvezetési tanácsok.

Hogyan kell udvarolni.


Ps. elszomorító, hogy a mai fiatalok annyira elszakadtak

már a valós élettől, hogy a személyes kapcsolatteremtés

ösztöne is mintha kiveszett volna belőlük.

2020. dec. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2: Miért kerülnének el? Kamasz korom óta többet élek/éltem kapcsolatban, mint egyedül.
2020. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia engem általában érdekel a másik. És így jönnek a kerdeseim. Jó esetben a másikat is érdeklik az én dolgaim. Így ha kérdez mesélek magamról. De ne told túl a saját magadról a mondandot. Hagyd hogy ő meséljen beszéljen magáról akkor megismered és nem válsz unalmassá sem
2021. jún. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Mert kapcsolat függő vagy b+++++++++! Kezeltesd magad !
2021. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!