Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randik előtti idegessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randik előtti idegességet hogyan lehet legyőzni?

Figyelt kérdés

Sok kihagyás után nemrég kezdtem el újra randizni, de teljesen úgy érzem magam főleg az első randinál, mint egy vizsga előtt.


Ez idővel fog enyhülni? Hogyan tudnám ezt legyőzni?

Nyilván a randi előtti feles nem megoldás, mert azt érzi a másik. :D



2020. dec. 1. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyannal kell randizni, akivel nincs ez. Vagyis nekem ez a tapasztalatom. Akin görcsöltem, azzal sosem lett semmi. Akivel viszont első pillenattól biztonságban éreztem magam, „mintha ezer éve ismernénk egymást”... na... Vele van összeillés!

És vele nincs görcsös randi. Izgatottan várod, de minden érzés jó, kiteljesítő. És nem leblokkoló, nem érzed azt, hogy meg kéne felelned.


Persze lehet próbálgatni ezeket a randikat, de... szóval ez annak a jele, hogy nincs meg a kémia.

Persze főleg, ha netes randi, akkor még nem is lehet ilyenről beszélni, hogy kémia. Ezért is fos dolig neten ismerkedni 🤷‍♂️ de más lehetőség nem is nagyon van... szóval.. szerintem semmi értelme foglalkozni ezzel az érzéssel. Ha megjön a kémia köztetek, akkor elmúlik. Ha meg nem, akkor már tudhatod, hogy nem ő lesz az utolsó randid.

2020. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj h kevés leszel, illetve tudj örülni neki ha bejösz neki
2020. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, ha kínos a szitu, egyszerűen elszaladsz a másik irányba.
2020. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!