Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volna értelme olyan embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna értelme olyan embernek üzenetet írni aki szó nélkül lelép ismerkedés vagy párkapcsolat során?

Figyelt kérdés

Egy idő után szó nélkül eltűnne. Nem jelenne meg a randin vagy csak egyszerűen egy idő után nem válaszolna.

Írnál neki egy kulturált üzenetet,amiben felhívnád a figyelmét hogy gerinctelen dolog volt szó nélkül lelépni?

Vajon elgondolkodna a másik fél hogy tényleg szemét dolog volt a részéről szó nélkül lelépni?



2020. dec. 2. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet sokszor oktattam. Ugyan olyankor nem vallotta be, hogy érdekli, viszont tudtam jól, hogy elgondolkodik. Ezt hívják úgy, hogy makacs.

Viszont biztos van olyan us, akit nem érdekel egyszerűen, annyira sem, hogy feldolgozza az olvasott információt. Nem tudhatjuk.

2020. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esély rá, hogy az ilyet baromira nem fogja érdekelni, szóval, tenné rá ezentúl.
2020. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell több emberrel ismerkedni az ismerkedős szakaszban és akkor egy ilyen nem vág a földhöz.


amúgy nem írnék neki.. Ő döntött, én elfogadom. Életem párja nem fog elhagyni szó nélkül.

2020. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki elment, elment, nem érdemes vele foglalkozni, ha csak egyszerűen lelép...
2020. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
Annyit igen, hogy mivel ezt megtette veled, szakítasz vele. SMS- be küld el neki. Így tèged sem fog frusztrálni, hogy akkor most mi van köztetek.
2020. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki annyira nem méltat h ne szó nélkül tűnjön el, szted érdekelni fogja? :)
2020. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

En megírtam

Nem vagyok hajlabdo asszisztalni a szellemesdihez. Azt hitte h igy konnyebb meg konfliktusmentesebb lesz azert js leirom hogy gerinctelen dolog volt es lehetett volna annyira ferfi hogy kozolje hogy meggondolta magat. Ha mindenki hallgat akkor azt gondolja jo taktika es csak megerősítjük benne. Nekem is jo lezarasnak

2020. dec. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!