Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha egy 30 éves nő nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 30 éves nő nem tud főzni?

Figyelt kérdés
Egy csajnál randiztam, meghívott vacsizni magához, hát izé, a kutyámnak jobbat készítek férfiként...
2020. dec. 3. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Jó lesz a konzerv is
Egyéb
74 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint neked gáz.
2020. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Ahány konyha annyi szokás/étel... Az egy dolog hogy neked nem ízlett, attól lehet tud főzni. Nekem sem ízlik minden kaja amit étteremben készítenek el...Sőt..
2020. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen, gáz. Illik azért pár dolgot megtanulni.
2020. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
De nálad mit jelent hogy nem tud főzni? Vagy csak neked nem ízlett? mert nem mindegy!
2020. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
mit főzött? mert nem mindegy hogy párolt hal quinoával vagy pörkölt nokedlivel. A reform kaja eleve szokatlanabb, a zsír és só szegénység miatt ízetlenebb is, de egészségesebb.
2020. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

egyszerű magyar kaja de ehetetlen volt (nem akarom leírni mi) nem arról van szó hogy kicsit elsózta vagy ilyesmi, szerintem nem is szokott főzni azt hitte majd varázsol valamit, meglepő


az első jól írja, ha nekem gáz, akkor gáz :D

2020. dec. 3. 21:03
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Lehet szerinte úgy a jo..

Voltam már olyan helyen ahol számomra kegyetlen fűszeres volt a kaja de ők így foznek évek óta.

Az igyekezetet kellene díjazni legalább a kedvedben akart jàrni.

2020. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem ritka dolog ez, szóval az a kisebbik baj.

A nagyobbik, hogy elhiszi, hogy tud, amikor nem.

2020. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem annyira gáz, mint az, ha egy férfi nem tud főzni. Az gázabb, ha kifejezetten vacsizni hív meg valakit, aztán az étel ehetetlen. Nem maga a főzni nem tudás a gáz.
2020. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Elso randiknal neked illik etterembe meghivnod vagy rendelned. ....


Az egesz gaz ,h nem mondtad,h te hivod meg kajara...


Mas: a no nem rabszolga.

2020. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!