Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Koreai Pop - ert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Koreai Pop - ert ilyen szinten rajongó lányokkal járnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 9. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Járnék, mert nem érdekel milyen zenét szeret
Járnék, mert én is K pop rajongó vagyok
Nem járnék, mert az ilyenfajta rajongás zavar
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom, ez a nő semmiképp nem kellene.
2020. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Több nő is szerepel a videóban. Melyikre gondolsz?
2020. dec. 9. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Jarni nem jarnek vele, de ha tetszik, akkor lefekudni lefekudnek vele.
2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hisz foga sincs.
2020. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
nekem teljesen mindegy lenne, a lányok úgyse szeretik amit én hallgatok, így ő hallgatja amit akar én meg amit én akarok, van másik szoba :)
2020. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én nőként mondom, hogy itt nem csak a zenéért vannak úgy oda a csajok. Anno az én koromban a Backstreet boys volt a menő, azok közül is Brianbe voltam szerelmes. emlékszem a tesómmal egy klipet a videón, akkor még videókazetta volt, vagy 100szor visszatekertünk és közben csorgattuk a nyálunkat a félpucér testükre. Folyton a pasikról álmodoztam, hogy összejövök vele, ide megyünk meg oda, persze tudtam hogy ez nem realitás, de mégis jó volt. Aztán most 40 évesen azt gondolom, hogy az összes pasi aki nekem bejött egy kicsit mind Brianre hasonlítottak....Szóval kíváncsi vagyok, hogy jön össze egy ázsiai srácokért rajongó csaj valami fehér pasival, mert mélyen legbelül biztos hogy nem csak a zenét szereti....
2020. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
az azért nem semmi, hogy a lányok még a zenét se szeretik csak a klipekben a csávókat :)
2020. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Én szeretem az ázsiai férfiakat küllemre, mármint egy bizonyos típusát, de ez nekem valamiért olyannak tűnik mintha pedofilok lennének ezek a nők.

Elnézést, nem akarok senkit megbántani és bocs az offért, de nőként valahol mindig azt éreztem, hogy ezek titkon éretlen fiúcskákra vágynak.

2020. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
általában a kis tinik rajonganak a kpopos csávókért, szóval ők korban pont egyeznek. Amúgy meg pont az ázsiai pasik azok akikre igazán lehetne mondani hogy pedofilok. akik nekik innen fehér csajba bejön, az kb általános iskola felső tagozat.
2020. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Járnék, mivel nem vagyok egy hülye, aki megakarja mondani, hogy kinek milyen zenét kell hallgatnia
2020. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!