Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem izmos nem gazdag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem izmos nem gazdag nem néz ki jól az menjen a pics. ába a nők szerint?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Kb... Ha csak nem talál egy hasonló kategóriájú nőt magának... Csodát ne remélj.
2011. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

igen.


20/L

2011. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell sem izmosnak, sem gazdagnak lenni. Persze azért nézzél ki valahogy, legyen önbizalmad, légy határozott, legyen jó dumád.
2011. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Aki sem izmos, sem gazdag, se nem néz ki jól, azzal mit lehet kezdeni? Nem azt mondom, hogy mindenben legyen tökéletes, de legalább 1-2 fent említett tulajdonsággal rendelkezzen. Vagy izmos és jól néz ki, vagy jól néz ki és gazdag. Valami azért kell, ami elsőre megfogja a nőt benne.

Mert ha ugyanolyan humoros, kedves, odaadó férfiakat sorba állítok, akkor azt választom, aki még ráadásul jóképű, izmos, ápolt és gazdag is. Szóval nem csak ez számít, de hatalmas előny. Illetve szerintem ez alap.

2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Te ezek közül gondolom egyik sem vagy. Igen, menj a francba. Nem ezért, hanem azért, mert ez alapján a kijelentésed alapján igencsak műveletlen egyén vagy, akinek semmi érzéke a kommunikációhoz, és az intelligenciáról is csak halvány fogalmai vannak.
2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Számold össze hány izmos és gazdag férfi van.Meglepően kevés.Nőből viszont annyi mint égen a csillag.
2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A gazdag relítv fogalom. Engem anyám egyedül nevelt fel minimálbérből, most már vagy fél éve munkanélküli vagyok, ergó hozzám képest már az is gazdag akinek van havi rendszeres jövedelme, mege gy 300.000 ft-os autója. Viszont tőle meg az gazdagabb aki havonta 400.000 ft-os keres. Tőle meg az, aki pl havi 2 milliót. Tőle meg mondjuk Bill Gates. Minden relatív. Mindenkitől vannak szegényebbek, meg gazdagabbak. És tökmindegy mennyi pénzed lesz, úgyis lesz olyan amit nem vehetsz meg, és azért fogsz siránkozni amid nincs, és nem azért amid van. Az izmosságon segíthetsz, kezdj el gyúrni. Jó kinézet? Vegyél divatos ruhákat és trendi kiegészítőket. Legyél ápolt, legyen egy hozzád illő divatos frizurád. Teszem azt hetente 15 perc szoli. Ettől még nem fogsz úgy kinézni mint egy diszkós zsúrpubi, de a kinézeteden rengeteget dob.
2011. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Utálom az izompacsírtákat. Az a lényeg, hogy ne legyen elhízva, és ne legyenek izomkötegek rajta... És kopasz se legyen. Engem ilyen nagy fül, vagy idétlen testtartás sem zavarnak. Kinézetileg.


Gazdaságilag meg nem kell, hogy gazdag legyen. Ha pont olyan csoró, mint én, akkor ketten együtt már eléldegélnénk valahogy, még házat is tudnánk venni. Egyedül nem tudok még, és ha ő sem, az nem zavar. Nem vagyok nyomi érdeknő.


De az fontos, hogy legyen esze és kedvessége, együttműködési készsége. Ennyi.


Kérdés, hogy normális gondolkodású nőt keresel, vagy szöszi plázacicát? Ha utóbbit, akkor kénytelen leszel gazdag izmos lenni, különben mehetsz a...

2011. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
De legalább jó dolgod van, találtál magadnak kifogást. Taps jár érte.
2011. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
nem feltétlen. csak mutasson fel akkor valami mást, ami megfog benne. ennyi.
2011. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!