Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves élsportoló (jégkorongo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves élsportoló (jégkorongozó) férfi, 34 éves dúsgazdag örökösnő. Müködhet a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A kérdést azért teszem fel, mert a férfi az én volt párom, aki történetesen a 3 éves kislányunkkal hagyott itt egy nála idősebb nő kedvéért.

Mi 7 évet voltunk együtt, jegyese voltam.

Szerintetk ez náluk csak egy fellángolás és visszajöhet a családjához, vagy ők együtt maradnak? A nőnek volt már 1x férje, de nincs gyereke.



2020. dec. 11. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tudni. De szerintem, ha nem működik nekik, akkor is kicsi az esély, hogy visszajöjjön :(


Jó eséllyel külön kell tovább menned.

2020. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem lehet megsaccolni, ha meg lehetne akkor a lottó is bejönne. Nem ismerjük a helyzeteteket. Láttam már eddig sok érdekeset ebben a világban nem lepődnék meg ha a párod a pénz és a jobb élet miatt lépett volna le. Tudod álmok amelyek minden átlagos embernek megvannak, bedobja a lottó szelvényt hogy hátha bejön és megvalósulhatnak. Nos a párod most megtalálta ezt a lottót a nő személyében.

Ha azt mondanád hogy a párod is milliomos, kb. egy környéken éltek hasonló körülmények között akkor nem lenne jelentősége a pénznek. De ha teljesen egyszerű sőt átlagos körülmények közül kerül egy férfi a milliók kapujába lehet hogy pusztán a pénz miatt is de marad.


Néhány éve volt egy baleset, egy milliomos vállalkozó fia csapodótt az autópályán lévő benzinkútnál egy álló autóba amiben egy nő és a kisfia volt a férfi pedig a kút shopjában vásárolt.

Értelemszerűen a nő, a gyerek és a milliomos csemete a haverjával azonnal meghalt. A férfi euró milliós kártérítést kapott a vállalkozótól amiból a baleset után egy évvel már újra házasodott a hat hónapos terhes új feleségével. Lett Porsche, luxusvilla és minden amiről egykor csak álmodott a korábbi feleségével.

Ilyen is van.

30/n

2020. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
A gold digger pasit visszafogadnàd?
2020. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem golddigger, ezért is írtam, hogy élsportoló, mert ebből be lehet lőni, hogy az átlagon azért jóval felül élünk mi is. Olyan autója van a páromnak, amilyet akar, van házunk, a Balatonon nyaralónk.

De nyilván a nőnek azért sokkal több pénze van.

És egyszerűen nem értem, mi a vonzó egy ennyi idős nőben, ami miatt a családját is képes eldobni.

2020. dec. 11. 23:46
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te szúrtál el valamit.
2020. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem, a ferfinak vietnami targoncavezeto balett-tancosnak kell lennie, aki a cigany fiaval megy tanart verni.


[link]

2020. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#3


Biztos a csaj finanszírozza neki a fogimplantaciót.

2020. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5 év nem sok, millió dolog miatt lehet számára vonzó, de ha veletek minden rendben lett volna, akkor nem hagy el. Az, hogy tartós lesz -e ahhoz jósgömb kellene.
2020. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Minden férfi pénzéhes lotyo.
2020. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy 29 és egy 34 éves ember egy korosztályba tartozik.. Miért ne működhetne,nem is értem a kérdést.
2020. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!