Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves élsportoló (jégkorongo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves élsportoló (jégkorongozó) férfi, 34 éves dúsgazdag örökösnő. Müködhet a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A kérdést azért teszem fel, mert a férfi az én volt párom, aki történetesen a 3 éves kislányunkkal hagyott itt egy nála idősebb nő kedvéért.

Mi 7 évet voltunk együtt, jegyese voltam.

Szerintetk ez náluk csak egy fellángolás és visszajöhet a családjához, vagy ők együtt maradnak? A nőnek volt már 1x férje, de nincs gyereke.



2020. dec. 11. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A csaj fuggetlen. Ez mindennel vonzobb egy ferfi szemeben,mint az utanfutos nok....
2020. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Itt mondjuk pont a pasi az utánfutós.
2020. dec. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Otthagyott egy pici gyerekkel. Szerintem ne is akard, hohy visszajöjjön.
2020. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
tudom hogy furcsa, de a pasik is pénzéhesek. többször volt már hogy küldtem fotót magamról tök átlagosat, visszautasítottak és aztán azért mikor beszélgettünk, elmeséltem egy két vagyonilag imponáló dolgot magamról vagy hogy milyen gazdag vagy menő pasijaim voltak. és aztán egyszer csak randira hívtak ugyanazok akik elutasítottak és nem, egyik sem volt csóró. a szabály az hogy minden pasas magánál jobb szebb okosabb gazdagabb nőt akar. igenis imponál neki a nő pénze és nyilván a dúsgazdag nőben van egy egyfajta magabiztosság ami szintén imponáló.
2020. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt nekik kell tudni, hogy működhet-e, de arra várni hogy visszajön botorság.
2020. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy 34 éves,milliómos,gyermektelen nő jobb parti mint te.Szomorú,de ez az igazság.
2020. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!