Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lekössem magam vagy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekössem magam vagy éljek szorakozzak?

Figyelt kérdés

Tehát 20 eves vagyok volt egy komoly kapcsolatom,annak vége lett már 2 eve azota csak vergodok egyik kapcsolatnak nem nevezheto valamibol a masikba,most van egy fiu aki nagyon komolyan gondolja velem,enis el tudnám kepzelni vele de nem az a perzselo vágy meg megorulok erte dolog reszemrol...es most megijedtem,talan még elni szeretnék bulizni,vilagot látni nem lekotni magam,főleg hogy latom rajta nagyon feltekeny,egybol fejest ugrana ebbe az egész dologba nekem ez igy sok...mondtam is neki de nem tudom mit kene tennem...vagy hogy kell-e nekem ez a kapcsolat dolog,illetve a korkulonbseg is 10 ev koztunk...

Mit kene tennem?



2020. dec. 12. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a 10 év korkü miatt nem érzed a vonzalmad. nagyon nem vagytok egy szinten, a 30 éves pasi most akar házasodni, gyereket, te meg még nem is nagyon dolgoztál, nem próbáltad ki magad az életben így sikereid sem lehetnek. mmost otthon kéne ülnöd két gyerekkel 2-6 évig, abba bele is zavarodnál.
2020. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek,de azthiszem az utolso elottinek van igaza!
2020. dec. 13. 20:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!