Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lekössem magam vagy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekössem magam vagy éljek szorakozzak?

Figyelt kérdés

Tehát 20 eves vagyok volt egy komoly kapcsolatom,annak vége lett már 2 eve azota csak vergodok egyik kapcsolatnak nem nevezheto valamibol a masikba,most van egy fiu aki nagyon komolyan gondolja velem,enis el tudnám kepzelni vele de nem az a perzselo vágy meg megorulok erte dolog reszemrol...es most megijedtem,talan még elni szeretnék bulizni,vilagot látni nem lekotni magam,főleg hogy latom rajta nagyon feltekeny,egybol fejest ugrana ebbe az egész dologba nekem ez igy sok...mondtam is neki de nem tudom mit kene tennem...vagy hogy kell-e nekem ez a kapcsolat dolog,illetve a korkulonbseg is 10 ev koztunk...

Mit kene tennem?



2020. dec. 12. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha az a srác nem tetszik eléggé, akkor ne legyél vele kapcsolatban, felesleges lenne. Ha már az elején azt érzed, hogy nem igazán akarod, ne menj bele. Ha megtaláltad volna álmaid férfiját, akkor azt mondanám, hogy adj neki esélyt, de így minek, csak egy újabb jelentéktelen kapcsolat lenne.
2020. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolatban azt hiszed, hogy a kettő közül választani kell, akkor ne legyél kapcsolatban.


De egyébként nem zárja ki a kettő egymást, én pl akkor kezdtem igazán élni, mikor a férjem is megismertem. Most van kivel világot látni, megtanulni táncolni, eljárni fesztiválokra, koncertekre... Az egyetlen, amiről le kell mondani egy normális párkapcsolatban, az a qrválkodás, minden másban a társ az társ lehet.

2020. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ráérsz. Ne menj bele kompromisszumokba. Érezni fogod, ha valakit tényleg megszeretsz.
2020. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha egyik farokról ugrasz a masikra akkor sose lesz komoly kapcsolatod.

Ha nem erzed hogy szereted akkor hagyd.

Ha minden hétvégèn màs ágyàban ébredsz akkor a vègèn egy 40 èves kièlt kivénhedt besavanyodott macskàs nő leszel.

2020. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Hogy 20 évesen neked ez a problémád... :D
2020. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
20 évesen még nagyon fiatal vagy, most fogsz még csak felnőni. Igaziból most lépsz be abba az életkorba, amikor könnyebb lesz hosszú távú párkapcsolatot nőként kialakítani. Nem kell még azon stresszelned, hogy köss-e kompromisszumot.
2020. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha 20 évesen 2 éve vége a kapcsolatodnak, akkor az mennyire lehetett komoly?🤣 Istenem pólyás vagy még, nagyon sokat kell tanulnod...
2020. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7-es tokmindegy hogy mennyire volt komoly,elso szerelem azota sem ereztem meg olyat,egyutt voltunk joban rosszban harcoltunk egymasert
2020. dec. 12. 23:54
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kérdező egy fals dilemmad van.Neked nem a konoly kapcsolattal van bajod hanem hogy egyszerűen nem tetszik elegge a srac. Így viszont ne gyere ossze vele. Minek?
2020. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Az ember mindig mond mindent. Ezt arra mondom, hogy próbáld meg vele komolyan! Csalódásaid miatt vagy ilyen, de itt a lehetőség és te elszalasztanád. Viccelsz? Jaj szegény nem érzed annyira, most... Ki fog alakulni csak meg kellene próbálni. Mit is veszítesz vele? Nem fogod megbánni. Ne pityeregj, fuss neki!
2020. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!