Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges a pártalálás vírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a pártalálás vírus időszakban?

Figyelt kérdés
Sehova nem lehet beülni, maszk az ember arcán...

2020. dec. 15. 20:18
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
Ahogy a spanyolok mondják olvidalo!
2020. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de elég nehéz. A napokban volt már ilyen kérdés és ott azt írta valaki, hogy neki sikerült. Szóval ezek szerint lehetséges. Beülni valóban nem lehet sehova de, ha neten ismerkedtek és nem laktok egymástól messze akkor egy séta belefér napközben. Aztán majd lesz folytatás.
2020. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Öltözzetek föl melegen. Szájmaszkkal is lehet beszélni, csókolózásnál (Hammurabbi törvénye szerint is) le lehet venni.
2020. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges annak, aki hisz.
2020. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


Ahogy 4 perc alatt is lehetséges lefutni 1 mérföldet... Sokáig azt hitték, hogy képtelenség. Olvass utána.

2020. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mire van igényed. Én ismerkedek valakivel, még csak beszélgetünk egy hete. Sajnos messzebb lakik, tömegközlekedéssel kb egy óra. Hétvégén viszont én szívesen találkoznék vele, amúgy sem vagyok ez a beülős típus. A hideg ellen fel lehet öltözni. Sétálni, kirándulni lehet, engem amúgy is ezek a programok sokkal jobban feldobnak, mint meginni valahol valamit.

Egyébként több emberrel is beszélgetek és van bennem egy olyan érzés, hogy azért nem hívnak találkozóra, mert most "nem lehet csinálni semmit". Szóval ilyen hozzáállással valóban nehéz. :D

6-7 emberből 1 valaki maradt, akivel tényleg kb egész nap beszélünk, remélem vele sor kerül találkozóra hétvégén. :)

2020. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
nem,ezt ki kell várni mig vége,aztán...
2020. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült, igaz még augusztus végén alakult, utána meg igazából a virus miatt (nem magyar állampolg) felgyorsultak az események, igy szeptembertől már nálam voltunk most meg szinte összeköltöztünk.
2020. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Lehetséges. Nyilván függ attól, ki mennyire könnyen ismerkedik alapból, és mennyire hajlandó bizonyos kényelmi dolgokat feladni, esetleg máshol ismerkedni, mint ahol szokott...


- online még mindig lehet ismerkedni, és ott látod a másik arcát maszk nélkül is

- már meglevő ismeretségekből simán kialakulhat szerelem így is, főleg ha több időt kell vmiért az illetővel töltened (pl. munka miatt, vagy ismerős ismerőse, és gyakran összefuttok)

- nem feltétlen kell beülni randihoz - nyilván kényelmesebb beülni, de attól még lehet randizni hidegben is, szobára menés nélkül is. Fel kell öltözni kényelmesen és MELEGEN, el lehet menni sétálni, piknikezni

2020. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!