Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenek és így gondolkodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek és így gondolkodnak a mai lányok és a nők? De akkor miért csak minden 50. pasinak adnak esélyt, ha tényleg ennyire nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés

[link]


Én csak azt tudom, hogy a legtöbb lány, nő a szuperideális pasit várja, akire 10 ből 7 másik nő is szeretne lecsapni, a többit meg elvből kikosarazzák. Aztán meg itt van a statisztika, hogy mennyire rettegnek, hogy egyedül maradnak. De ha ez igaz, akkor miért nem adnak több pasinak esélyt (elég ha csak külsőre kicsit tetsszen az illető és belsőre legyen 100%-osan a párja szerintem), hátha épp az lesz az ideális, nem pedig csak a bájgúnárok. Ki érti ezt?


2013. jún. 11. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hülyeség hülyeség hülyeség.... jah és egy halom általánositás...

statisztika? Milyen statisztika az ahol a nök közül csak egy kettöt kérdeznek meg? És akkor rámondják hogy "A magyar nők X%a" ismétlem: hülyeség hülyeség Hülyeség...

2013. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mennyit nőt kérdeztek meg? Nem olvastam azt a részt el.Úgy tudom, hogy 10 ezernél már lehet valamiről beszélni, de addig nem sok értelme van.
2013. jún. 11. 17:30
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Na a kommentelőknek tarkónlövés, tipikus nőuralmat akaró mártírkodó ribik.


Amúgy meg így van sajna tényleg nem állnak szóba senkivel "méltóságon alul" de még az egyszintűekkel se.


Csak az elit, nem baj ha leköpi, megcsalja, egy bunkó farok 10 szavas szókinccsel de az kell mert hát ő csak.


Aztán megy a rinya.

2013. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, 3600, az nem túl sok. De kiinduláshoz lehet valami valóságalapja?
2013. jún. 11. 17:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Xeno véleménye nem mérvadó, mert ő csak egy megkeseredett lúzer, aki nem tesz azért, hogy bárkinek is kelljen.
2013. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"A férfiak csak azért keresnek nőt, hogy kielégítsék a vágyaikat, anélkül, hogy komoly kapcsolatot akarnának. A legszomorúbb, hogy egyáltalán nem esik nehezükre találni valakit, aki velük alszik" - véli sok nő."


Valahogy én nem ezt érzem, két-három rövid kapcsolat és mázsaszámnyi elutasítás után. Persze biztosan bennem van a hiba, ilyenkor mindneki ezt mondja. Én inkább azt mondom, is-is. Nem annyira szentek a gyengébbik nem tagjai, mint azt 10000 ből 9900 nő állítja. Mindig a pasi a disznó? Lehet! De nem feltétlen.

2013. jún. 11. 17:33
 7/19 anonim ***** válasza:
Ronda vagy tezsvír szokj hozzá.
2013. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3600 nő? a föoldön élö 3.6 milliárd nöböl... édeskevés 3600 nő ahhoz hogy érvényes és korrekt statisztikát állitsanak fel erről... Ez mind csak kamu... egy forditott pszichologia... minden nö ezt olvassa el van ájulva hogy ö is ilyen holott eszébe sem jut hogy öt meg sem kérdezték... A pasiknál detto.. .ezt olvassák és elhiszik hogy minden nö egy felsöbbrendöbb érzésekkel eltöltött k.rva. És ezzel a normális nőket huzzák le mert velük sem állnak majd szoba...
2013. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a földön élő több milliárd nőből mindnél be tudna próbálkozni bárki is. :)

De egyébként tényleg igaz, amit mondanak sokan, hogy minden nő összetenné a két kezét egy normális pasiért, a valóságban meg elhajtja a francba/keresztülnéz rajta.

"Mert az nem is férfi a szemében!"


Nekik az a férfi, aki: "Gyere mán, hogy a f...szom tegyem a szádba!"

2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert csak minden 50. pasi elég gazdag vagy "rosszfiú" ahhoz, hogy kelljen nekik. A nőket elsősorban a pénz érdekli, mert felszínesek és anyagiasak, a pasi igazából nekik csak státusszimbólum. Meg lehet nézni, az összes türhő tapló tinóállatnak meg kőgazdag fószernak jut minden ujjára csaj, nem is egy, hanem kapásból 4-5, egymással is csalják őket, de egyiknek se jutna eszébe szakítani vele, és keresni egy normális, figyelmes, rendes pasast.

Amelyik csaj meg nem ilyen, az meg a szokásos Justin Bieber után ácsingózik. Jó vicc egyébként, itt vetítenek önbizalomról meg kisugárzásról meg másik száz ilyen bullshitről, aztán az első gazdag pasassal lelépnek. Álszent,sunyi szövegből még bőven kijut ma is nekünk ám.


17:32, te meg egy troll. Kaptad is gerincből a mínuszt.

2013. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!