Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Egy randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Egy randi után mennyi idő elteltével írtok hogy szeretnétek egy második randit vagy hogy jól éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert most voltam egy randin és maximum holnapig várok a fiúra hogy írjon. Gyűlölök várakozni, de félek hogy nem is ír majd semmit se. Kicsit kínos volt a randi, viszont sokat nevettünk és beszélgettünk azért. Csak hát ugye nem látok be a fejébe és nem tudom hogy érzi most magát.

Ti sokat vártok az írással vagy pedig hagyjátok hogy a lány/nő írjon először? Mert ugye van olyan is hogy mindkét fél a másikra vár, így egyikőjük sem ír. Ez az egész kicsit kiakaszt...



2020. dec. 16. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az adott randi végén élőben szoktam mondani, hogy részemről nagyon szívesen folytatnám a másik megismerését! :)

Amennyiben nem, akkor is, de hasonlóan udvariasan és finoman kezelve, igyekezve, hogy a másik ne legyen megbántva. Nem várok az írásig.


Személyiségfüggő, ahogy kb. minden. :)

2020. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan régebben voltam ebben az élethelyzetben, de nekem természetes volt, hogy ha újra találkozni akarok vele, akkor a randi végén mondom ezt neki. Legtöbbször azonnal konkrét időpontot és helyszínt is megbeszéltünk.

Amikor valaki azt mondja, hogy "még nem tudom, hogyan alakul ez a hetem, majd hívlak, ha eldőlt", abból tapasztalatom szerint nem szokott második randi lenni.

2020. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Élőben kell a ranidn megmondani hogy mikor lesz a kövi
2020. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Aznap, vagy másnap
2020. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátom pl. aznap este írt.
2020. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint aznap vagy màsnap.
2020. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Aznap, vagy masnap eleg hamar. Ti hany evesek vagytok? En idosebb, nincs ilyen jatszma. Ha akarok valamit, kozlom ugyis.
2020. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 ilyen randim volt, mindhárom még aznap este írt.
2020. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindketten 21 évesek vagyunk, nem tudom mit gondol az egészről hogy szerinte hogy sikerült. Tegnap délben volt a randi és azóta semmi, én pedig nem akarok "tapadósnak" tűnni. Ha holnap nem ír, akkor holnap után (azaz a 3. nap) majd írok neki valamit.. vagy nem is tudom... A fura az hogy ő akart mindenképp egy randit, aztán mondta hogy majd meglátjuk sooo, nem tudom most mi lesz:/
2020. dec. 16. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Tegnap dél óta már írnia kellett volna szerintem. :((
2020. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!