Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányon/Nők. Ha felmentek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányon/Nők. Ha felmentek egy férfi lakására, az már azt jelenti, benne is vagytok a szexben, vagy csak szeretnétek megismerni, hol és hogyan él?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok egy lánnyal, pár napja volt a 3. randink. Mivel elég esős volt az idő, felhívtam a lakásomra és ő bele is ment. Én nem akartam rámászni, nem szerettem volna, ha azt gondolja, csak a szexért hívtam fel, így nem történt semmi a csókon és kis simin kívül. Azóta is rendszeresen beszélünk, de kicsit furcsa volt, rákérdeztem és kinyögte, hogy biztos nem jön be nekem, mert ő feljött és nem akartam semmit. Biztosan nem kívánom, stb. Ez nincs így, sőt. Vele is közöltem, ami megnyugtatta. Szóval más nők is így vannak vele? Ha már felmennek egy férfihez, akkor az azért van, mert benne vannak a szexben is?

2016. máj. 6. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Magyarorszagon az el a koztudatban, h ha a no felmegy egy pasival egy lakasra, akkor szexet akar. Igy en nem mentem fel a baratommal mindaddig, amig nem akartam szexelni.

N

2016. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a héten tört meg a jég ... Először jött fel nő hozzám, úgy, hogy nem volt szex ... Ezt is meg kellett érnem vénségemre ...
2016. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
A félreértések, és a kínos helyzetek elkerülése végett én sem megyek fel egy pasi lakására, és nem hívok fel magamhoz senkit, amíg nem érzem úgy, hogy akár szexelnék is vele szívesen. Ennek ellenére nem vagyok csalódott, ha nem történik semmi.
2016. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan ember lakására megyek fel, akit elég jól ismerek, hogy tudjam, hogy nem él vissza a helyzettel. Szóval nem, nálam ez nem feltétlenül jelent szexet, de akiben nem bízom meg eléggé, hogy ez neki is tiszta legyen, ahhoz nem is megyek fel.
2016. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez helyzettől függ. Ha például az eső miatt hív fel, és felmegyek az nálam nem jelenti azt, hogy szexet szeretnék, max annyit, hogy jól éreztem magam vele, és nem akarom, hogy véget érjen az este egy kis kellemetlenség miatt.
2016. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül... Bár azért az egy vicces sztori volt, amikor felhívott magához, aztán a kezembe nyomott egy párnát és egy takarót és mutatta a másik szobát :D
2016. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nem. Mentem már át úgy pasihoz, hogy még csak csók sem volt, csal eldumálgattunk meg ilyenek. Mi a következő szint? Ha szóba állok vele, akkor biztos le is akarok vele feküdni?
2016. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem jelenti azt, és ha ez a férfiaknak ilyen egyértelműen szexet jelent, akkor én félnék felmenni hozzájuk, ami elég kiábrándító.
2016. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom elég érdekesen alakult ahhoz, hogy tapasztalatból tudjak erre felelni, de azt hiszem, ha felmegyek egy férfihoz akkor igen, már le is feküdnék vele. Ha nem történne meg, azért nem venném magamra, csak attól még, hogy esik, lehet máshová is menni, ami zárt tér, nem csak a lakás.
2016. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha simi, meg csók is volt, akkor lehet, h én is furcsálltam volna, pedig nem vagyok nő :D
2016. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!