Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejöhet az illető női hölgynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhet az illető női hölgynek ez a csajozási módozat?

Figyelt kérdés

Csak úgy spontaneous módon szeretném közbeszúrni a következő randinkon. Úgy tervezem, hogy egy-kettő pohár bor után mikor már oldottabb a hangulat, végigmérem a hölgyikét egy domináns pillantással, hogy érezze, ki itt az alpha male, és bevetve minden charme-omat ezt a sexuális poént mondom el egy dögös mosoly kíséretében:

- Egyébként tudtad, szépségem, hogy a becenevem Mr. Coffee? Mert ha egy csajleány ízelítőt kap belőlem,aznap éjjel egy szemhunyásnyit sem fog aludni!



2020. dec. 16. 22:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Már ott bukott, hogy nem iszom bort🙃

Ja nem várj ott, hogy nem is randiznék ilyen ember(?)rel

2020. dec. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
85%

Szia,

szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy ezt a spontaneous charme-ot női hölgynél vagy csajleánynál vetnéd be.

Míg az elsőnél kétesélyes, az utóbbinál garantált a siker.

Csak legyél kellőképpen alpha male ennél a sexuális poénnál, ez fontos!

2020. dec. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Az én szakmában az alpha verzió gyakran le szokott fagyni.
2020. dec. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát, azt nem tudhatom, hogy a női hölgynek tetszeni fog-e, de mi szeretjük a spontaneous hódítási módozataidat. :D
2020. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Hányok a kérdéseidtől.
2020. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Mélyen a szemedbe néznék, és azt kérdezném: te amúgy bolond vagy?
2020. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg megadnád a rajongói klubod linkjét, sokunkat boldoggá tennél! :)
2020. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmasan szar. Aztbhiszem az arcodba nevetnék és szó nélkül otthagynálak. Alpha male. Te csak egy nevetséges bohóc vagy. 24L
2020. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Off Topic:


9es, látom nem csak én vagyok belezúgva abba a játékba :D

2020. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap várom a kérdéseidet, olyan jókat röhögök rajtuk. 🤣 Nem tudom, hogy ez valaha be fog e jönni, szerintem nem, de azért ne hagyd abba.
2020. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!