Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy kedvelem, ha...?

Figyelt kérdés

Az egyetemen ismertem meg a srácot és nagyon megkedveltem, bár csak pár mondatot beszéltünk. Viszont most, hogy online oktatás van egyáltalán nem láthatom :/ A gond az, hogy semmilyen közösségi oldalon nincs fent (legalábbis nem a valódi nevén) és nem tudom, hogyan tudnék "kapcsolatba lépni" vele.. emailcíme van meg, de az furcsa lenne, ha ott írnék neki, nem?


Vagy hagyjam az egészet és majd csak összefutunk, ha újra jelenléti oktatás lesz? (Mondjuk az is baj, hogy nagyon félénk vagyok és szóban nem tudnék kezdeményezni)


Bármilyen tippet szívesen fogadok:))



2020. dec. 18. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Írj emailt. Kérj segítséget a tanulásban.

És ne légy már ilyen béna, a végén még szűz maradsz.

2020. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem félnél a kudarctól, mit tennél?
2020. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2es: ez jogos kérdés, akkor írnék neki...
2020. dec. 18. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És irtál?
2020. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem mer írni. Inkább macskás nő lesz:)
2020. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4es: még nem, gyűjtöm a bátorságom, nem megy az olyan könnyen 😅


A másik kedves válaszoló meg, aki csak megjegyzéseket tesz, elmehet valahova, ahol szívesebben fogadják....

2020. dec. 19. 00:17
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

bátorságot..azt.

ami van nemkell gyűjteni, ami meg nincs, létre kell hozni cselekvéssel, dehát az saaaajnos ugye nem olyan egyszerű.

hang vagy ráirni, könyveld el h nyomorult vagy aztán haladjunk tovább.

2020. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejárós oktatás lenne, elé állnál és megmondanád neki, hogy tetszik?

Vagy, hogy igyatok meg kettesben egy kávét?

Ha facebookon ismerősöd lenne, tudnál írni neki, e-mailen meg nem?


Gondolom arra vársz tippet, hogy hogyan kezdeményezz anélkül, hogy az kezdeményezésnek tűnjön.

Pont úgy, ahogy a tengerben lubickolj anélkül, hogy vizes legyél. Nem megy, a kettő együtt jár.

2020. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

#6

Nem akartalak bántani a megjegyzéseimmel. De ha nem csinálsz semmit, lehet örökre bánni fogod és benned lesz, hogy mi lett volna ha megismeritek egymást. Így ha kiderülne, hogy nem is tetszel neki, legalább tudni fogod hányadán álltok.

Én még mindig segítséget kérnék a tanulásban.Ha nagyon nem menne köztetek semmi, a végén így mondhatod azt hogy te csak tanulni akartál.

Az hogy megvan neked az email címe, nagyon is nagy segítség a továbblépéshez.

2020. dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden építő kritikát nagyon köszönök és igyekszem megfogadni!
2020. dec. 19. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!