Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnya nőket nem zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya nőket nem zavarja hogy a nagyon jó pasiknak általában csak ágyasnak jók, kalandnak?

Figyelt kérdés

nem érzik magukat így egy szél testnek?


F/30


2020. dec. 20. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Te mennyire éreznéd magad xarul, ha hetente más csinibaba vinne ágyba?

Hiszed vagy sem, nőként is pont annyira élvezetes sok helyes pasival kefélni.

2020. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

A jó pasinak miért kell a csúnya nő?Mert jó nőt nem kap?

Eléggé hülye kérdés, már bocs". Milyen a csúnya, és milyen a jó pasi?

Persze, vannak kifejezetten jó nők és kifejezetten jó pasik, de a többség átlagos.

Nem hiszem,hogy a két véglet, akár csak szexre is, összekapcsolódhat.

2020. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem történik meg. Jó pasinak mindig lesz jó nője. Néha menj ki az utcára, pubi.
2020. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

_Staropramen_, ez szerintem neked jobban fáj, mint nekik.


De nem döntötted már el, hogy hagyod a francba a nőket és anyucival élsz életed végéig? Mit foglalkozol ezzel akkor? Ha már úgyis feladtad, akkor nem lenne ésszerű a nők iránti kóros megszállottságodat is feladni?

Neked is jobb lenne, hidd el. Nekünk még pláne.

2020. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
A jó pasik jó nőt választanak, szexre is.
2020. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy barátnőm, aki csak az ilyen 190 centis, kisportolt, délies pasikra bukott, miközben ő finoman szólva sem volt egy igazi bombázó.


Ennek ellenére, kb az összes ilyen pasas megvolt neki (például egy csomó itt játszó sportoló), mert gyorsan kapható volt.


Sosem értettem, hogy mi a ráció benne, de sosem zavarta, hogy csak szexre kell, készségesen állt rendelkezésükre, és inkább 5 egy éjszakást vállalt ilyen pasikkal, mint egy kacsolatot egy átlagossal.


nem, van akit ez egyáltalán nem zavar.

2020. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Ő ebből meríti az önbizalmát így pont, hogy örül neki.


Egyébként én sem értem, hogy a jó pasik miért állnak le ilyen csúnya nőkkel. Szép nőként én sosem adnám oda magam egy ronda férfinak.

2020. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Téged ez miért zavar?


Ja, hogy a jó pasik nem téged visznek ágyba... hmmm értem már.

2020. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Engem a klasszikus értelemben vett jó pasik nem érdekelnek, pedig szoktak kezdeményzeni, de nyilván gondolom szexre mert nem vagyok kimondottan szép, bár csúnya sem. Én hozzám illőt keresek, átlagos külsővel, átlag feletti belsővel. A jó pasikat meghagyom a bombázóknak, vagy akár neked, Balázs.
2020. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

"Egyébként én sem értem, hogy a jó pasik miért állnak le ilyen csúnya nőkkel. "


@7: azért, mert a jó pasas sem ilyen nővel akar elmenni. De mondjuk elmegy szórakozni, és úgy alakul, hogy nem sikerül senkit befűznie, esetleg van egy szabad estéje, amikor csak valami könnyen elérhetőt akar, akkor simán lefektet egy alapjában véve nem taszító, de nem is túl vonzó nőt.



A csinos csaj több energiát igényel, több időt, és nem is mindig jön össze, ilyenkor jól jön, ha van tartalékban olyan lelkes hölgyemény, aki elő szóra, minden energiabefektetés nélkül teljesít.

2020. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!