Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem az a gondom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az a gondom hogy egy csomó lány ismerősöm van akire én hajtottam és én úgy láttam benne vannak a dologban de végül mégis azt kapom mindig hogy aranyos vagyok de inkább csak barátok legyünk. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
És ezt már nagyon sok lány megcsinálta velem. Szinte mind akire csak hajtottam.
2010. aug. 12. 20:53
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

fájni fog, de az a probléma, hogy túl egoista vagy! nem vagy hajlandó befogadni a problémákat! semmi. te jól nézel ki, te okos vagy, te aranyos vagy...

amikor azt írták, h túl kedves vagy túl udvarias= tökéletes! Na ez már tetszik neked.. és úgy gondolod, csak az lehet a baj, h te túl tökéletes vagy..

az utolsó válaszod is: "elmondom neked még nálad is idősebb vagyok". ergo, elmondom neked, én nálad is okosabb vagyok...lekezelő!! ha kiírtad a kérdést.. akkor el kéne gondolkozni a válaszokon. nem az h egyből hárítasz, azzal, h te nem. Adj le az egódból, és fogadj meg néhány tanácsot!!! Hidd el gondolkozz...

Bárki bármint mond, az nem jó, mert az neked nem hibád! de akkor semmi?

Ahogy ismerlek, úgy is le pontozol, pedig a válaszom jó!

ismerlek már a válaszaid alapján

2011. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

Erre most már kíváncsi vagyok ha gondolod megadhatnád az msn címed felveszlek és ott kicsit bővebben tudunk beszélni a dolgokról. Előre is köszi.

Az E-mail címem rostaspeter1993@gmail.com

2011. jan. 14. 23:06
 23/23 anonim válasza:
ömm bocsi de nem.. de mind1 azt azért gondold végig, h nem e csak magadról beszélsz vagy nem nyomulsz e nagyon.
2011. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!