Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem az a gondom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az a gondom hogy egy csomó lány ismerősöm van akire én hajtottam és én úgy láttam benne vannak a dologban de végül mégis azt kapom mindig hogy aranyos vagyok de inkább csak barátok legyünk. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
És ezt már nagyon sok lány megcsinálta velem. Szinte mind akire csak hajtottam.
2010. aug. 12. 20:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt olyan,hogy szerettem a fiút,de nem jött be külsőleg. Persze nem a külső a lényeg. De ő nagyon nem jött be,és így nem volt szexuális vonzalom,és így el sem tudtam volna képzelni h járjak vele..Csak próbáltam,hátha megváltozik..De nem változott meg....

De ha nem ez,akkor én nem tudom mi lehet.Én ezt éltem már át...

16L

2010. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az a bajuk, hogy túl kedves vagy, túl normális, nem hazudsz, és nem vagy bunkó. Hidd el, erre én 2 éves GYIK olvasás/tanácsadás/tanácskérés után jöttem rá, mivel nekem ugyanez a problémám. De én akkor sem tudok ilyen lenni, úgyhogy várok.


Ha nekem nem hiszel, Attila bácsi szépen fölvázolja itt a lényeget:

http://www.youtube.com/watch?v=l_QhX2vtaWo


Több szerencsét kívánok a csajokkal. :)

2010. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
külső?
2010. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

17:50: hasznos a válaszod köszi.


A külső nem hinném hogy befolyásolja a dolgokat mert kétféle stílusban is feltudok öltözni olyanban amilyenek stílusúak ők is.

2010. aug. 31. 22:26
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 31. 22:27
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia!

17:50 vagyok.


Még annyit tennék hozzá, hogy legközelebb, ha megismersz egy lányt, ne csak úgy próbálj közeledni felé, hogy kedves vagy, meg jókat beszélgetsz vele. Persze az is kell, de tedd egyértelművé számára, hogy nem csak barátként közeledsz. Mert sokan itt hibáznak. Utána meg csodálkoznak, hogy összejön a csaj valami bunkó „jött-ment”-el. Ne várj sokat, ne várd meg azt, amíg teljesen belezúgsz. Annál nagyobb lesz a csalódás, ha elutasít.

És soha ne kérdezz konkrétan rá, hogy:

"Akkor most járunk?"

"Nem járunk?"

"Mi lenne ha járnánk?"

stb.

Erre általában mindig úgy kezdődik a válaszuk, hogy:

"Hát...."


Inkább, bókolj sokat, flörtölj, próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá, és ha jónak találod az alkalmat, csókold meg. Ha már idáig eljutottál, nagyon ritkán fog ellenállni. Ha meg mégis akkor, gyorsan elfelejtheted, és ne is erőltesd tovább.

Légy érdekes, izgalmas, rejtélyes, titkolózó. Legyenek titkaid, amit nem mondasz el neki először, és kíváncsivá teszi, ezek miatt többet fog gondolni rád. Légy kreatív.


Még egyszer sok sikert! ;)


20F

2010. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
17:50-es: Nem értem neked hogy nincs még barátnőd hisz mindent tudsz.köszönöm a linket sokat segített és persze a válaszokat is.Megpróbálom alkalmazni is.Még egyszer köszönöm.
2010. szept. 1. 20:05
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát ez a legtöbb egyszerű lánynál működik. De sajnos én kivételes egyed vagyok, túl magas a léc, és már ide ez sem elég. Ráadásul nem tudok szerepet játszani sem, és nem is nagyon akarok. Viszont ha te akarsz játszadozni hajrá. Én már kinőttem belőle. Most már várnék egy normális lányra, de eddig hiába. :S
2010. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
ŐŐ figyelj... Én csak most jötem rá. 16 vagyok és rámhajtott egy 14 éves... lehet h nem a megfelelő korosztályban vagy... várj egy kicsit... ha pl 14 éves vagy, akkor a lányok még nincsenek benne annyira ebben a "járjunk" témában... De te nagyon szeretnél, és ezért ráhajtasz egy idősebb csajra... a "nagy " lányoknak számít hogy hány éves pasija van... sajnos én is lekoptattam... sajnálom, de 2 év itt számít.... 40esnél nem biztos, de itt még igen... :C
2010. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzá szólást,de megmondom neked hogy én nálad is idősebb vagyok..........
2010. okt. 9. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!