Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen fajta korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fajta korkülönbség problémás lehet szerintetek, ha igen, lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és végzős, és elkezdett alakulni egy 16 éves 10-edikes sráccal közöttünk valami.

Nem gondolom, hogy nagy baj lenne az ilyen korkülönbség, mert a barátnőim is mind fiatalabb sráccal jöttek össze, de a szüleim biztosan nem támogatnák ezt a kapcsolatot.

Érdekelne a véleményetek, hogy körülbelül fel tudjak készülni, hogy miket kaphatok a családomtól, ismerősöktől ha eljutunk odáig, hogy egyáltalán legyen mit felvállalni.



2020. dec. 21. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne érdekeljen, hogy ki mit mond. Majd jobban megismerik, és elfogadják.
2020. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
egy gond van csak, hogy a két tini kapcsolatáról nem a tini rovatban írsz.
2020. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Neki egy jó emlék, és beszédtéma lesz, hogy 16 évesen egy felnőtt nővel dugott.


Egyik nőcsábász srác a mai napig azt meséli, hogy 13 évesen dugott vele bulin (fogadásból) egy 17 éves lány.


Te is hasonló trófea leszel, vagy már vagy is. Még az u.n. "komoly kapcsolat" esetében is.

2020. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
#3: Na megjöttek az irigykedők. 😁
2020. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem irigykedés, amit leírtam, az tény. De nem kell nekem hinni. Majd 1 év múlva kérdezd meg privátban a Kérdezőt mi lett a vége. :-)
2020. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Irigykedés... ízlelgessük egy picit a szót.

Mert baromi irigynek lehet ám fenőttként lenni egy 16 éves gyerekre :D


Igen, biztos, hogy ez az indok

2020. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Mit lehet tenni? Légy fiatalabb, a masik meg legyen idősebb, és persze oszolj a tini parkapcsolatok kategóriába! Mit keres ez még mindig itt?
2020. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez határeset, de az semmiképpen nem hagynám, hogy a szüleim meg a random emberek alakítsák a párkapcsolatom.
2020. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!