Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen korkülönbségből eredő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korkülönbségből eredő problémák léphetnek fel egy 25 éves lány és 41 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég elkezdtem randizni egy 41 férfivel, aki nagyon kedves, jó humorú, jóképű, viszont nem tudom, hogy érdemes-e ebbe belemásznom jobban. Sosem volt még idősebb barátom és nem tudom, milyen problémákba ütközhetünk. Kicsit azt érzem, hogy hiába fiatalos, nem fogjuk együtt átélni azokat a kalandokat, amiket mondjuk egy huszonévessel áttudnék (ő már nem olyan kalandvágyó). Sok lánynak ez nem szempont, de ha belegondolok, 16 év korkülönbség rengeteg. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2019. máj. 16. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Múltkor még csak 35 éves volt..

Nem unod még ezeket a kérdéseidet?

2019. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kalandon egyébként nem valami perverz dolgot értek, csak felfedezni helyeket, hülyülni, könnyen venni az életet.
2019. máj. 16. 18:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, tessék?:) Szerintem nem annyira meglepő, ha sok 25 éves lány van a világon, valakivel összekeversz.
2019. máj. 16. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban az, hogy a hamvas kis puncidat szereti benned a leginkább.
2019. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem értem hogy 25 évesen te nem tudod magadtól felmérni a problémákat amik adódhatnak?.

Másrészt (és rögtön le is írtad a válaszokat tehát jön az ellentmondás) megválaszoltad a saját kérdésed így semmi értelme.

Egy ilyen kapcsolat csak akkor működhet szerintem ha vagy nem komolyra tervezitek hanem csak szimplán jól elvagytok egymassal, jó a szex, stb stb szóval egy pár vagytok de nem veszitek véresen komolyan a dolgot, nem hosszútávra terveztek vagy akkor ha mondjuk te minden áron gyereket akarsz szülni neki meg még nincs de korabeli nő már nem szülne így a fiatallal még tud gyereket csinálni.

Más esetben szerintem hosszútávon esélytelen. Nem mondom hogy dobd ki, de ne szeress bele.

Mert vagy nem is komolyra tervez veled vagy egyszerűen a nagy korkülönbség miatt tönkre menne.

Egy 41 éves lehet (azért lehet mert vannak kivételek de szerintem ez inkább csak az igen tehetős és jóképű férfiaknál van akik megtehetik) megállapodna te meg 25 évesen még nagyon fiatal vagy. És ez nem azt jelenti hogy te nem állapodhatsz meg de a dolgok változnak, es ha te mondjuk csak 5 év múlva akarnál gyereket akkor ő addigra meg már azért igencsak öreg lenne friss apukának.

Na most jó kusza lett ez a válasz, lényeg a lényeg hogy az ilyen jelentős korkülönbséggel rendelkező kapcsolatok az esetek nagy %-ban nem működnek hosszú távon és ha nem akarsz beleszeretni, szenvedni es bonyafalmakat okozni akkor vagy ne vedd túl komolyra vagy ne is folytasd.

2019. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem huszonéves koromban 3 férfival volt párkapcsolatom hasonló korkülönbséggel (15-17 év). Az elsőnek azért lett vége, mert folyamatosan megcsalt fűvel-fával és úgy általában képtelen volt elköteleződni. A másodiknak azért, mert valójában nem sok közös volt bennünk, nagyon különbözött az életfelfogásunk és az érdeklődésünk (én akkor egyetemre jártam, amit ő feleslegesnek tartott, nem értékelte az értelmiségi nőket, inkább azt szerette volna, ha főzök rá és vezetem a háztartását, ill. nehezen viselte és nem is értette, hogy tanulnom kell). A harmadikkal azért fejeztem be, mert nem szerettem igazán, ő jobban szeretett engem. Neki akkoriban tizenéves gyerekei voltak, mivel elvált az anyjuktól régen, nem vele éltek, de rendszeresen találkoztak, tartotta velük a kapcsolatot, ezt nagyon értékeltem benne. Jó apa volt, a gyerekei is jó fejek voltak. Velem is hajlandó lett volna családot vállalni, bár én sose kértem. Jó ember volt, de ez kevés leélni együtt egy életet. Nem bántam meg egyik kapcsolatot sem, mert mindegyikből tanultam, és azt sem bánom, hogy annyi volt, amennyi volt. Ezek az én személyes tapasztalataim, te tudod, nálatok mi a helyzet, te ismered magad és azt a férfit. Alapvetően az 5. válaszolóval értek egyet.
2019. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez a két embertől függ. Én annyi idős vagyok, mint a pasid. Kösse fel a gatyáját bármelyik huszonéves, aki lépést tud velem tartani akár sportban, akár kirándulásban stb. Viszont a nagyon bulizós korszakom, amikor hajnalig vedeltünk és buliztunk, az az egyetemista korom végére elmúlt. A kortársaim egy része "öreg", vagyis a TV-t bámulják esténként és bele vannak fásulva mindenbe. Szóval tényleg nem lehet általánosítani.

Ha komoly a kapcsolat és gyereket szeretnétek, akkor ő valószínűleg hamarabb el fog jutni oda, hogy már készen áll. A nővéremnek 17 évvel idősebb a férje. A szülők teljesen kibuktak, mert csak pár évvel fiatalabb, mint ők. Rácáfoltak a félelmeikre, mert több, mint 20 éve tart a kapcsolat. A sógor fitt és sem felfogásban, sem külsőre nem hasonlít a kortársaira. A nővérem és a közte lévő korkülönbség nem látszik és ők sem érzik. De nem minden pár ilyen szerencsés.

2019. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Most már tudom hogy 1 év múlva nem fogok tudni helyeket felfedezni hülyülni és stb 😱! Na neee 😂😂😂
2019. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, megragadtad a lényeget..jézusom. Biztos tudsz, de nem úgy, mint egy 25 éves.
2019. máj. 18. 14:26
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
9# Akkor várom válaszod egy 25 éves hogy teszi ezt ?
2019. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!