Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb pasik tetszenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik tetszenek, 10-15 év korkülönbségből lesznek hosszútávon problémák, vagy nem a szám a lényeg!?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, soha nem tetszett a saját korosztályom, mindíg az idősebb, tapasztaltabb,érettebb, megbízhatóbb, okosabb férfiak tetszettek, de most valahogy elgondolkodtam azon, hogy működhet-e 10-15 év korkülönbséggel egy kapcsolat. Fiatal vagyok, még nem szeretnék házasságot, gyerekeket, viszont egy 30-hoz közeli, vagy már azon túli férfi titkon erre vágyik, ebből adódhatnak problémák? Illetve szakítással végződhet a kapcsolat? Nyilván vannak olyan férfiak, akiknek más az elképzelés és a kerrier, szórakozás fontosabb de ez nagyon ritka. Úgyhogy bizonytalan vagyok,és erősen gondolkodom a dolgon hogy megéri-e belevágni ilyen kapcsolatba, vagy sem. Mi a véleményetek erről? Volt már valakinek idősebb párja? Pozitív, negatív tapasztalat?

2020. szept. 16. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Komoly kapcsolatot keresel vagy szexkapcsolatot?
2020. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem lesznek. Teljesen normális a 10-15 év különbség.

A szerelem, a szellemi és lelki összecsengés a lényeg.

Külsőre sem látszik.


A múlt század elején a polgár férfi addig nem nősült, míg nem

teremtett egzisztenciát. Aztán nősült, és természetesen 20 év alatti

leányt választott leginkább, így a 10-15 év különbség eleve

adott volt.

Kivéve, ha a család vállalkozó volt, vagyona volt.

2020. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1 Komoly kapcsolatot keresek.
2020. szept. 17. 00:40
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Fogsz találni komoly kapcsolatra idősebb pasast.
2020. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Én elmúltam harminc, egyelőre nem akarok gyermeket. Ha gondolod írj. De ha tetszel, rövid időn belül randira is hívlak, úgy gondold meg. ;-)

2020. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
Ma már nem számít a korkülönbség.
2020. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem most lehet gond, hanem később, olyan 10-15 év múlva, és nem 10 év különbségnél, hanem 15-20-nál.

Tapasztalatból írom, én 23 voltam, ő 40, amikor összejöttünk. Az első èvekben teljesen rendben volt minden. Később a gyerek-dolgot is én akartam jobban. Lett is, 2 közös.

A gondok ott kezdődtek, amikor ő 50 lett, én meg még mindig csak 33. Egyre nagyobb volt köztünk a távolság, más igények, más életvitel. Előjöttek gondok a szexben is.

Végül én léptem ki, mondhatni, hogy nem csak ezért, mert sok olyan gond is volt, ami átlagos kapcsolatban is kialakulhat. De belejátszott ez is.

Most korombeli párom van. Egész más.

Ha akkor látom előre, hogy milyen lesz, nem vágok bele. Max 10 év, és nagyon nagy szerelem esetén, talán.

2020. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem számít mi lesz 15 év múlva. 15 évig azok a párok sem maradnak együtt akik egykorúak.

Ha egy 50 éves pasasnak potencia problémái vannak, az egy 50 éves nőnek is gond. nem csak egy 33 évesnek.

2020. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

#8:

Oké, ez jogos. Viszont egy 50 éves nőnek általában jobban megfelel a nyugdíjastempó, az otthon ülés, még a semmit nem csinálás, mint a 33 évesnek.

Vagy a pasinak kell fiatalosnak maradni, vagy a nő öregszik akaratlanul is mellé. Nálunk majdnem megtörtént az utóbbi.

2020. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez meg nem kortól függ. Az exem 4 évvel volt fiatalabb tőlem. Ő még csak 30 volt, mikor nőként ugyanezeket produkálta. Semmit nem akart csinálni. Én szerettem volna vele együtt eljárni futni, sportolni, ő ellenállt ennek. Egyre lustább lett, hízott, én tele voltam energiával. Mikor végre szakítottam vele, megfogadtam, hogy csak sokkal fiatalabb nőim lesznek, nekem nem kell ez az átlagos tunyulás. Én csak azt mondom ez nem feltétlen korfüggő, ez inkább olyasmi, hogy akarsz-e különbül élni másoktól, vagy jó neked az, ha elhízol, mint mindenki, majd 40 évesen már meg tudjátok beszélni a szomszéddal, hogy kinek mije fáj, milyen gyógyszereket szed.
2020. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!