Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes emberek?

Figyelt kérdés
Tinderen mennyi emberrel matcheltetek már?

2020. dec. 21. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Vagy 50.. mind kuka
2020. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És persze mennyivel jött össze randi 😅
2020. dec. 21. 16:14
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

100 körüli vagy kicsit több match

Randi kb 10 (10 különböző emberrel)

Sok ghostolt, párat én, egy csomónak nem is írtam stb


24/F

2020. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fizetek elő, 2 napig jönnek a lájkok és lesznek match-ek is, aztán utána egy nagy 0. :D


27/F

2020. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

2 hónapja regisztráltam (újra), egy vidéki nagyvárosban lakom. Azóta csak a számomra is helyes, ebből a városból való lányokat tekintve olyan 100 matchem volt. Ha beleszámítom a nekem nem tetsző lányokat, illetve a 20-100 km-rőli matcheket, akkor olyan 200-300. 10 lányra írtam rá, abból 3-mal lett randi, abból 2-vel szexeltem és 1 mondhatni a szexpajtim lett.


De tudom, hogy ez bőven nem az átlag, nekem egyszerűen viszonylag szerencsém volt a genetikai lottón. (Meg még mellé tudok csajozni is, nem vagyok béna, töketlen.) Az egyik legjobb barátom már huszonévesen kopaszodik, 170 cm magas, szemüveges, ápolatlan, megjelenésére igénytelen, sovány és annyira jóképűnek sem mondanám. Na neki fél év alatt volt 5 matche.

26/F

2020. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
5-ös hozzászóló. Előfizettél Plusra vagy Goldra vagy az ingyenes verzióval van ennyi matched?
2020. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Tinder Goldra fizettem elő. Havi 5000 ft itt vidéken. (Az ára országonként, régiónként változik. Tudom Pesten drágább elvileg. Csak a sima havira fizettem elő, ami havonta megújul (nem egyben a félévesre, vagy ilyesmi))


De amikor az első alkalmakkor mentem fel Tinderre még 2015-2016-ban, akkor semmire nem fizettem elő és akkor is emlékszem sok matchem volt. Ugyanúgy egy másik jóképű, motoros, jómódú barátom is néha felmegy poénból Tinderre, neki is sok matche lesz rövid idő alatt előfizetés nélkül. Szóval elhiszem hogy az előfizetés segít annyiban, hogy több embernél előbbre rak a találatok között, de csodát nem tesz, ha amúgy nem vagy elég sok nő szemében vonzó.

2020. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És olyan lányokkal lesz match-e, akik ilyen 8/10 külsejűek legalább? Akiket kb. minden férfi jobbra húz? Vagy csúnyákkal lesz sok match-e? Nem mindegy. Szerintem a Tinder nem igazán mutatja meg sokak által jobbra húzott szép lányoknak egy olyan férfi profilját, aki nem fizetett egy fillért sem a szolgáltatásért.
2020. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nekem is tinder golddal lett ennyi matchem. Genetikai lottot nem nyertem, jo atlag vagyok.


Matcheltem olyan lanyokkal akik kifejezetten tetszettek, de veluk nem jott ossze a randi pedig kb azt varom el amit nyujtani is tudok. En azt vegtem eszre hogy foleg mivel a lanyoknak sok lehetoseguk van, igyekeznek magukon felulre beloni az elvarasaikaz

2020. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8. Tudod sok lány ugyanúgy megnéz naponta 50, 100 vagy többszáz férfi profilt. Elég gyorsan dönt sok csaj ugyanúgy az első kép alapján :D Tehát azért esélyesen akkor is rád kerül a sor sok csajnál, ha nem fizettél elő. A férfiak hány százaléka fizet elő? Nem sok. Tehát hamar elfogynak és utána jönnek az előfizetés nélküliek, de persze nem is csak ez számít, mert pl egy frissen regisztrált profilt akkor is sok embernek feldob, ha nincs előfizetve.


Neki is vegyesen lesz matche 6-os, 7-es, 8-as, helyes, csinos, gyönyörű lányokkal. Írtam, hogy jóképű, jómódú srác, tehát nem is húz jobbra csúnya csajokat. Csináltam screenshotokat a matcheim egy részéről, feltöltöm és elküldöm privátban őket.

2020. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!