Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megemlítettem neki, h találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megemlítettem neki, h találkozhatnánk. Most elkezdtem érdekelni, vagy eddig mi volt?

Figyelt kérdés
Egy 17éves srác egy éve tetszett.Felvettem még régen msn-re,párszor dumáltunk,de semmi rdeklődést nem mutatott.Kb 3-4 hónapja elkezdett néha rámírogatni msn-en.Nem gyakran,csak egyszer-kétszer.Aztán barátnője volt,nem is beszéltünk.Aztán megint elkezdtünk,és most tökre sokat dumálunk,vagyis ahhoz képest,amennyit eddig.Írtam neki sms-t,és ő meg felhívott.Aztán tudtam h bulizik és fent van,én meg nyaralni indultam és hajnal fél4kor felhívtam.De tök jól fogadta,meg folyamatosan mesélt.Aztán mondtam neki,h majd találkozhatnánk valamikor.Ő meg h jó...felőle...mondtam neki h nem vagy túl meggyőző,ő meg h de,oké,csak fáradt.(mert egyébként az sms-ben írtam azt is h majd akarok neki valamit mondani).Eltelt egy hét,hazajöttem nyaralásból,felmentem msn-re,aztán feljött ő is,és egből rám írt.Mondta h ha ráérek akk 9kor beszélhetnénk,mert most siet.Aztán beszéltünk 9kor,és mondta h am mit akartam neki mondani?Mondom hnem emlékszel h felhívtalak?Mondja h dee,ja,h majd valamikro bulizhatnánk együtt?Mondom h hát,figyelj,ha neked ez a találkozás...xD Aztán megbeszéltük h másnap felhív,és megbesz.Fel is hívott(=,de most ők mentek nyaralni,ha hazajötte elméletileg megint felhív.Most úgy érzem,h ez jó...és marha boldog vagyok,de nem tudom,h most tényleg érdekelhetem(jó,tudom h úgy jön le),de én ezt nem akarom elhinni.1éve folyamatosan rá gondolok,reménytelenül,és nem akarom elhinni h most talán észrevett.
2010. aug. 12. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Alakulnak a dolgok jó irányban..csak így tovább és nem lesz itten semmi baj.
2010. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Minden lehetséges:D Én 15 évesen beleszeretem egy fiúba és mindenkiben őt kerestem, és 5 évre rá összejöttünk^^ és boldog párkapcsolatban élünk már másfél éve^^ Szóval te nagyon király vagy!!! hajrá hajrá ^^

2010. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdekled mert amiket írtál hogy mindig válaszolt akkor amikor mondta "Aztán beszéltünk 9kor" ha hazaért kirándulásból akkor úgyis kiderül minden addig meg tudsz várni
2010. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy amikor felvetted msn-re akkor még nem tetszettél neki. de mostmár kikupálodtál és érdeklödik! ha te akarod akkor szerintem lessz is belöle v mi.
2010. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!