Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kellett rácsapnia a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett rácsapnia a kezemre? Azért ez nem akkora dolog szerintem.

Figyelt kérdés
Szóval a csajt hazakísértem a randi után, és a gangon megcsókoltam, bevándorolt a kezem a blúza alá és úgy simogattam a derekát meg a hátát, és erre rácsapott a kezemre, ti értitek? Nem a lába közé nyúltam csak a blúza alá... 23F

2021. jan. 5. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Túl sok volt.
2021. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Engem a lezbikus informatikatanárom csapta meg a kezem amikor óra elején hozzányúltam az egérhez.
2021. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Örülj, hogy csak a kezeden csattant.
2021. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz itt szex még hónapokig :D
2021. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Hideg volt a kezed baszod!
2021. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én a térdemmel simogatnám meg jó erősen a kis 10 centis pusztítodat, aztán nem érteném min vagy kiakadva, nekem nem nagy dolog
2021. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Előbb írásos engedélyt kellett volna kérned. A válaszolók szerint minimum egy nagy pofont érdemeltél volna azért, mert randi után, csók közben hozzáértél a csajhoz.

Most őszintén kérdem, én vagyok eltévedve vagy ezek a nyíltan erőszakos kommentelők?

2021. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Kézre csapás nélkül is a tudomásodra hozhatta volna, pl. szavakkal, vagy a kezed eltolásával, hogy ez neki gyors tempó. Nem kellett volna a kezedre csapni. Nőként nálam ez a derék simizés még simán belefért volna. Biztos fosik, hogyha hamar megbaxod, akkor nem tekintesz rá komolyan, csak egy ribinek nézed majd. Ezért még jó ideig úgy fog tenni, mintha irtózna a baxástól. Ezek ilyen apró játszmák.
2021. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

A 9-es jól megfogalzta.

Tegnap meg pont az ellenkezője miatt panaszkodott egy nő.

2021. jan. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

9-essel értek egyet.

Ill. annyit korrigálnék, hogy szerintem nem gyors neki ez a tempó, hanem nem vagy az esete. Hagyd a csudába, akad más nő is világon.

2021. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!