Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állandóan faggat, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan faggat, hogy hány emberrel feküdtem le. Ez csak szerintem indiszkrét és taszító dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, még nagyon az elején vagyunk, de már többször felhozta ezt a dolgot. Én egyáltalán nem feküdtem le sok emberrel, nem arről van szó, hogy szégyellem elmondani. Csak nagyon bunkónak tartom, hogy már most erről faggat, mert szerintem semmi köze hozzá. Másrészt nem bírom, ha valaki ez alapján próbál ítélkezni egy ember felett. Én eddig sosem kérdeztem ilyet senkitől, mert úgy vagyok vele, hogy ez a múlt és nem tudhatom mi miért történt. Valami ilyesmit várnék el mástól is. Szerintetek velem van a gond, vagy tényleg bunkóság tőle?
2021. jan. 3. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Te mi alapján itélkezel?
2021. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Idióta. Lapát.
2021. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen jogos a kérdése. Az a baj, h annyi álszent r1b1 van, hogy muszáj valahogy kiszűrni őket.. Nem kell pontos számot mondani, de most kiaz aki komolyan venne egy olyan nőt aki 20-30-40-50 csávóval volt?

Persze igaz, hogy a múlt része.. De tegyük fel, elmondja neked egy srác, hogy eddig megvolt neki 60-80 nő, minden nőjét eddig megcsalta, vett részt édeshármasokban, orgiákban stb. Nos, ilyen után te őszintén elhinnéd, hogy ez a múlt és nem fog megcsalni illetve nem fogja bedobni hamarosan, hogy lenne itt egy rég nem látott havercsaj..?

2021. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Az nem gond amikor a nő az alapján ítélkezik, hogy volt-e már az illetőnek barátnője vagy sem? Kettős mérce vagy mifene?
2021. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#3

Felőlem lehetett a múltban 50-100 lánnyal is, nem érdekel. Engem csak az érdekel, hogy amióta velem van csak velem legyen. Az, hogy kapcsolatunk előtti és utáni napon mással volt/lesz már nem érdekel. És nem hiszem, hogy törvényszerű, hogy aki sok emberrel volt és esetleg kipróbált extrémebb dolgokat, az hűtlen lesz a párjához. Pont az ellenkezőjét látom. Akik "kiélték" magukat, megélték a vágyaikat, ők hűségesebbek. Én ezt látom a környezetemben.

2021. jan. 3. 18:31
 6/26 A kérdező kommentje:

#4

De, az is gond, de most nem erről van szó.

2021. jan. 3. 18:31
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha nagyon erőlteti, akkor nem gondolod, hogy dilis a csávó?
2021. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen csak szexet akar, hagyd a francba. Azért kérdezi mert erre izgul.. Egy idióta lehet.
2021. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 acelsziv ***** válasza:
91%
Gyagyás a koma. Rúgd ki. Előbb csak erről faggat, aztán elkezd rájuk féltékenykedni is.
2021. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
3# vagyok. Én fordítva látom az ismerettségi körömben. Persze egy darabig kénytelenek adni a jót. De pl pont friss sztori, egyik ismerősöm eléggé sokat csajozott, hűtlen volt mindig stb.. De néhány éve megismerkedett egy nővel és családot akart a srác is, majd addig türtőztette magát, amíg meg nem született szeptemberben a gyerek, decemberben már mondta a feleségének, hogy akkor egy nő nem nő, szóval hármas vagy megengedi, hogy csajozzon? De több ilyen ismerős van, aki ahogy meglett a gyerek, egyből nyeregben érezte magát és visszajöttek a régi szokások. Persze kívülről tökéles kapcsolatnak tűnik mind..
2021. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!