Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz párkapcsolatok után ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz párkapcsolatok után ma regisztráltam életemben először a Tinderre és volt egy pár Mach ,el is kezdtem az egyik sráccal beszélgetni ,aki azonnal randira hívott ...Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Mármint mondta,hogy jó lenne találkozni ,mert annak van értelme .De elmegyünk valamerre ,azt írtam ,hogy nem leszünk se nála,se nálam ,vagyis csak ismerkedni szeretnék .Egyébként tényleg.Randizgatni szeretnék ,de nem szexelgetni össze -vissza ,egy rossz kapcsolat után kellenének a pozitív visszajelzések.31 éves vagyok ,de olyan rég voltam már randin is ,hogy szeretnék is menni ,meg nem is .Amúgy csak a képeket néztem és utána láttam ,hogy nagyon kis fiatal a fiú,szóval semmi esély se hosszú,se rövid kapcsolatra ...amúgy Norvégiában élünk ,de ő most Spanyolországba megy vissza egyetemre 11 nap múlva ...mint egy emberrel meginni egy kávét elmennék ,nagyon jól elbeszélgettünk stb ...Ti mit tennétek ?....Leszögeztem ,h hol vannak a határaim,szerintem megértette .Akkor miért akar randizni ? 😂 Elnézést ,soha nem voltam egy party arc ,meg egy Tinder királynő sem ,nem ismerkedtem még soha online .Légyszi adjatok normális válaszokat !

2021. jan. 6. 02:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Autójába ne ülj be szerintem és menjetek gyalog valahova.

Én nem vörösboroznék randin.

2021. jan. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
az a bak, hogy ez az első ismerkedési fázisod, x hónap után már nagyon el fogssz fáradni a mindenféle ember megismersében, a randizásban,a sok csalódásban. Én már most sem pocsákolnám az időmet oylanra, akivel a távolság, kor vagy egyéb más miatt nem passzolunk. nincs oylan hogy tökéletes társ és az csak a világ végén is lehet. Racionálisan kell gondolkodni, a környezetedben fellelhető pasik közül kel választani, azzal minden délután össze tudsz futni. Ha norvégiában élsz, értelemszerűen ott kell keresned valaki, kivéve ha pasi nélkül is tervben van a költözés magyarországra és konkrét dátum is van.
2021. jan. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg nő van az ilyen helyeken, aki csak beszélgetni akar. Ezt persze egyik sem közli, hogy ő egyébként csak unatkozik (gyakran a pasija mellett), vagy csak az egóját akarja kicsit polírozni.

Ezek mellett rengeteg a kamus is



Senkinek nincs ideje, kedve hetekig-hónapokig dumálgatni a neten (persze közben nem több vasat a tűzben tartva, mert azt mindenki gyűlöli), hogy aztán

- az első randin kiderüljön, hogy valamelyik félnek nagyon nem

- sose legyen első randi

- sose legyen első randi, és még az is kiderüljön, hogy a csaj valójában 10 évvel idősebb, és otthon unatkozik a gyerek mellett, vagy a tulok fociszurkoló pasija mellé keresett olyat, aki a fradin kívül más témát is képes felhozni



Ezen felül nyilván sokan azért sürgetik a randit, mert dugni akarnak gyorsan, de ez csak rajtad áll, bármikor ha azt érzed, hogy csak szexre kellesz, akkor befejezheted az ismerkedést. De hónapokig neten lógni semmi értelme.



(ps: tudom, rengeteg gáz pasas is van, de most ez nem róluk szól)

2021. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
te se tudod, mit akarsz. randiznal is meg nem is, simogassak az egodat, de szexet nem akarsz, hosszutavra terveznel, de a srac nem is ott el es tul fiatal.. egy katyvasz ez az egesz. amugy valoszinu, hogy szexet akar, mint kb mindenki, de ha nem mesz fel hozza, nyilvan nem lesz szex. te dontsd el, hogy van-e kedved sima randizgatashoz ugy, h ebbol nagy esellyel nem lesz semmi tobb.
2021. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nagyon látszik, hogy nem ismered a Tinder randik világát.

Akár a kocsiban is akarhat szexelni vagy tőled egy orált. Szóval erre készülj fel. Neki ez a skalpvadászat az egopolírozás, nem kávézgatni jár, egyértelműen alkalmit akar, ha ilyen helyzetben randira hív. Mindketten tudjátok, hogy ebből nem lesz hosszútávú. Ha valóban szeretnél rendes kapcsolatot is, inkább érdemes a potenciális jelöltekkel randizni, az is hosszú folyamat lesz, mire közülük találsz társat.

De ha tudod kezelni a helyzetet, akkor tőlem hajrá most is, csak szóltunk, hogy mi van a háttérben.

2021. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha-ha,ha! Üdv a Tinderen. Ott mindenki borozni akar vagy szexelni, lehetőleg azonnal. A maradék meg ronda. Azt jó ha tudod, hogy ha nem ugrasz azonnal a randira vagy 5 percnél tovább váratod őket a válasszal, akkor már törölnek is és keresnek tovább (még pár évig). Hát, talán itt könnyebb kicsit ismerkedni, mint a sarki vegyes boltban, de ne vedd túl komolyan.
2021. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Ott mindenki borozni akar vagy szexelni, lehetőleg azonnal. A maradék meg ronda"


Erről van szó! Aki annyira vonzó, azért a többi nő is sorban áll. Miért ne pattintana azonna, ha a te szavaiddal élve "nem ugrasz azonnal a randira vagy 5 percnél tovább váratod őket".


Hiszen náluk egy csomó kolléganőd kérés nélkül ugrik, és önként teszi szét a lábait, hogy beelőzze az ilyet, mint te (a jelek szerint sikerrel)


De addig, amíg mindenki más ronda a szemedben, addig ne is csodálkozz, hogy a felső 10% szemében viszont te vagy átlagos, amiből napi 10-et is meg tud dugni, így kár hajtani rád.

2021. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"De addig, amíg mindenki más ronda a szemedben, addig ne is csodálkozz, hogy a felső 10% szemében viszont te vagy átlagos, amiből napi 10-et is meg tud dugni, így kár hajtani rád."


Felőlem...ennek úgy is az a vége, hogy egy idő után jönnek picsogni, hogy minden nő ri.banc :D

2021. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen nők miatt válik a normális férfiaknak teljes időpazarlássá a tinder. Fekete-fehéren ott van hogy csakis egotuningolásra használod, azontúl meg bizonytalankodsz össze-vissza azt se tudod mit akarsz csak hogy kicsit udvaroltass magadnak.


Amúgy meg szerinted mit akarna egy 22 éves tőled főleg tinderen? Egy idősebb trófeát. Mondjuk amennyire túlagyalsz mindent és határozatlan vagy, szerintem egy kicsit udvarol és már meg is fog kapni.

2021. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez pont jó lesz, kicsit "gyakorolsz" úgyse lesz belőle semmi, de legalább voltál már egy randin, a többin meg nem izgulsz annyira.
2021. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!