Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz párkapcsolatok után ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz párkapcsolatok után ma regisztráltam életemben először a Tinderre és volt egy pár Mach ,el is kezdtem az egyik sráccal beszélgetni ,aki azonnal randira hívott ...Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Mármint mondta,hogy jó lenne találkozni ,mert annak van értelme .De elmegyünk valamerre ,azt írtam ,hogy nem leszünk se nála,se nálam ,vagyis csak ismerkedni szeretnék .Egyébként tényleg.Randizgatni szeretnék ,de nem szexelgetni össze -vissza ,egy rossz kapcsolat után kellenének a pozitív visszajelzések.31 éves vagyok ,de olyan rég voltam már randin is ,hogy szeretnék is menni ,meg nem is .Amúgy csak a képeket néztem és utána láttam ,hogy nagyon kis fiatal a fiú,szóval semmi esély se hosszú,se rövid kapcsolatra ...amúgy Norvégiában élünk ,de ő most Spanyolországba megy vissza egyetemre 11 nap múlva ...mint egy emberrel meginni egy kávét elmennék ,nagyon jól elbeszélgettünk stb ...Ti mit tennétek ?....Leszögeztem ,h hol vannak a határaim,szerintem megértette .Akkor miért akar randizni ? 😂 Elnézést ,soha nem voltam egy party arc ,meg egy Tinder királynő sem ,nem ismerkedtem még soha online .Légyszi adjatok normális válaszokat !

2021. jan. 6. 02:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Ez pont jó lesz, kicsit "gyakorolsz" úgyse lesz belőle semmi,"

Oké lenne a gyakorlás, de a kérdező tudja, hogy nem akar majd semmit, CSAK beszélgetni. Egyszeri beszélgetésre jelentkezett fel a tinderre. A férfi pedig nyílvánvalóan úgy van vele, hogy a randin LEGYEN valami, vagy legyen folytatása, de a kérdező ezt sem akarja, csak fél év múlva köszönjön rá a férfi és annyi.


Illetve, nem szeretné, hogy a férfi elutasítsa, mert akkor az rosszul esne neki, ezért inkább a férfi ideje legyen pocsékolva.

Szerintem mondd meg neki, hogy te EGYÁLTALÁN nem akarsz semmit, pontosan úgy írd le, ahogy itt. "Beszélgetünk kicsit, aztán fél év múlva írsz, nekem az elég."

2021. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Az utolsón nagyon nevettem, magamra is ismertem és igazat is adok .Azonban, aki regisztrál a tinderre az vállalja azt is, hogy olykor vesztegeti az idejét ....Ha 90%-ban mindenki csak szexelni akar ,akkor legalább én egy kikapcsolódás vagyok 😂,de tényleg én beszélgetnék számomra nem vonzó, vagy korban nem hozzám illő el csak úgy bármiről, szerintem ez nem olyan nagy bűn...
2021. jan. 6. 17:13
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem bűn, csak illik kiírni, mit keresel, vagy ha attól szeretnél eltérni, akkor jelezd a partnernek.

Sok nőt csapnak be, hogy kapcsolatot ígérnek nekik, aztán szex után otthagyják. Ha ezt nem szeretnénk mi nők, akkor nekünk is korrekteknek kell lennünk annak közlésében, hogy mit keresünk. Hiányzik az őszinteség, korrektség a netes világból nagyon.


Szóval akkor írd ki a profilodra, hogy szívesen ismerkedsz csak úgy a beszélgetés kedvéért is. És aztán match után még randi előtt azért illik közölni, hogy akkor most te csak mindenképp szexmentes, baráti találkozót szeretnél, vagy komoly kapcsolat a célod.

2021. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22: nem, a tindren kb 50%-ban vannak a csak szexelni akarók, s 50%-ban a hozzád hasonó csak egó tuningolók (tudod, akik nem akarnak semmit, sosem fogsz velük randizni, csak szórakoztatják magukat).


Na ez utóbbiak miatt egyre rámenősebbek a pasasok, mert nem akarnak hónapokat azzal tölteni, hogy a csaj csak szórakozik mint te, aztán kiderül, hogy egy percig nem volt esélyük egy mezei randira sem (nem szexre, csak randira)

2021. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24 így van, ami sajnos ördögi kör. Mert így meg a normális, kapcsolatot kereső lányok szembesülnek a férfiak frusztrációjával és hogy rosszat feltételeznek róluk is, és így nehéz nekik is rendes párt találni.

Szóval emberek, csak őszintén! Ha nem us mindent a profilodra, de legalább beszélgetés során jó lenne tisztázni a szándékokat.

Ha egónövelés kell, lőjél pár szexi fotót instára, jönnek majd nyálat csorgatni elegen.

2021. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!