Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy tűnik túlzásba estem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik túlzásba estem, lehet még esély?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete elkezdtem írni egy lánnyal. Nagyon jól kijöttünk, sok mindenben passzolunk, hasonlóan gondolkodunk, stb... Szombaton reggel 5ig írtunk, már komolyabb dolgokról is szó volt. Úgy beszéltünk, hogy februárban, ha enyhül a vírus-helyzet, találkozunk is(szlovákiai vagyok, nagyon szigorúak most a dolgok, és a csaj 40km-re lakik). ÉS vasárnap elcsesztem, úgy tűnik. Annyit írtam neki, hogy nem a türelmemről vagyok ugyan híres, de úgy tűnik, rá érdemes várni. És azonnal behúzta a kéziféket. Hogy ő nem ígér nekem semmit, h érdemes rá várni, vagy ilyesmi. Mondom csak annyira gondoltam, hogy várom hogy láthassam élőben, aztán majd valahogy alakul a dolog, meglátjuk. Akkor elsietett aludni. Hétfőn írtam neki, hogy mi újság? Azóta semmi válasz... El sem olvasta... Szerintetek? Van még értelme remélnem, hogy visszaír? én 30, ő 28.

#stressz #ígéret #eltúloz #elkapkod #jól kijön
2021. jan. 6. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem csináltál semmit rosszul. Ez csak egy netes pillangó, mint a nők nagy része. Elszórakozik veled írásban egy ideig, mást nem akar.
2021. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Alapjában véve #1-el értek én is egyet.


Annyiból nem szerencsés ilyet írni, hogy sokan már az első randi előtt úgy vannak vele, hogy a csaj már a feleségük lesz, és már a gyerekek nevét tervezgetik, így könnyen megijednek tőle


De ha a tisztázás után sem reagált, akkor csak a casus belli kellett neki.

2021. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Talált mást közelebbről akivel tud találkozni.
2021. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ő jóval lazábban gondolta ezt mint te. Talán a taliban is csak gondolkodott, tervezgette veled, de igazán nem gondolta komolyan. És ahogy ezt mondtad, rájött, te jóval komolyabban gondolod a dolgot mint ő. Megijedt.
2021. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Ez (is) a gond netes ismerkedéssel. Egy rossz szó, és rögtön megsértődik a másik fél. Nincs kontextus, stb.


Egyébként ilyen helyzetben felesleges ismerkedni, 2 hónapig nem lehet írogatni találkozás nélkül. Elveszik az érdeklődés, hamis kép alakul ki a másikról.

2021. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!