Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nárcisztikus vonások, hangulat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus vonások, hangulatingadozások, lustaság,motiválatlanság és még sorolhatnám, ezekkel a tulajdonságokkal mennyi az esély egy hosszútávú, kiegyensúlyozott kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elkényeztetett,bohém aranyifjú vagyok. Mindig megvolt mindenem, az életem meglehetősen kényelmes, már túlságosan is, ennek mellékhatásai lehetnek a fent említett tulajdonságaim. Mivel jól nézek ki és az önbizalmammal sincs gond, így könnyen lenyűgözöm az ellenkező nem tagjait, legalábbis egy ideig. Mivel hosszútávon nem könnyű velem együtt lenni. Ha az egoizmusom nem elég önmagában, hogy kiborítsa a másikat, akkor egy hangulati hullámvölgy majd megteszi. Haverjaim mondják, hogy szerintük ez az ideális életforma, hogy nem köteleződsz el senki mellett, de én valahogy olyan üresnek érzem ezeket a rövid kapcsolatokat, meg nem akarok kihasználni másokat és aztán eldobni, bűntudatom van utána, ha ilyet csinálok. A pszichológusom szerint nincs személyiségzavarom, de nárcisztikus vonások és erős motivációhiány megtalálhatóak bennem, ami elsősorban az életkörülményeimre vezethető vissza. Illetve megállapította, hogy empátia van bennem elég, csak ezt sokszor elnyomhatja a túlzott önszeretet, amiből érdemes lenne néha visszavenni.
2020. okt. 18. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
67% Mi honnan tudjuk, ez rajtad mulik, ha konnyen szerzel not akkor annyi a dolgod, h ne baszd el mindig.
2020. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj valami puritánabb életbe, hátha rákényszerít a változásra. Mondjuk vállalj szociális munkát.
2020. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már az is puritánabb életet jelent, hogy elmentem egy vállalathoz dolgozni :D
2020. okt. 18. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mozdulj mindig egy fokkal kijjebb a komfortzónából - ha változni akarsz. Ha meg nem, akkor nem fogsz.
2020. okt. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah
2021. febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen személyeknek vannak fenntartva a fizetett nők.

Társaságnak meg ott vannak a haverok.

2021. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!