Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az ilyen fórumokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen fórumoknak köszönhetően már jó sokan tudnak a blackpillről?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 10:25
 1/10 Paul Atreides ***** válasza:
77%

Szerintem a legtöbben nem tudják mi az. Én sem tudom, pedig egyszer elolvastam, de annyira jelentéktelen dolgok ezek a "kreált" baromságok, hogy nem maradt meg.


A legtöbb embert az ilyen eszmék teljesen hidegen hagyják.

ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Fogalmam sincs mi az. Valami tik tok hülyeség megint?
ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1


Igen, valószínű aki szopóágon van a szelekcióban az fogékonyabb rá mint a sikeresebbek.

ápr. 29. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek többsége nem tudja, hogy mi az, aki pedig tudja, az vagy nem törődik vele, vagy még inkább megválogatja, hogy kivel álljon szóba, nehogy belefusson egy ilyen alakba. Egyszer rákerestem, de ítélkezésen és teóriákon kívül nem igent láttam semmit.
ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudok róla és az ebben hívőket elkönyveltem úgy, mint a laposföldeseket. Szóval jó, hogy tudok róla, mert nekem nőként innentől abszolút kizáró ok, ha valaki a blackpilles marhasággal jön.
ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5


De miért laposföld? Melyik része a blackpillnek tudományosan annyira hihetetlen mint a laposföld?

ápr. 29. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:

5


Csak annyit mond, hogy a genetikának nagy szerepe van a társkeresésben és szociális státuszban. Azért ez elég messze áll a laposföldtől.

ápr. 29. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Az az öt incel tud róla, aki sorra fhossha ide a kérdéseket. Rajtuk kívül senki más.
ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 GFman ***** válasza:
83%

Szerintem nem igazán!Én pl.még sosem láttam ezzel kapcsolatban semmilyen kérdést ezen a fórumon.Tapasztalat alapján nem értek vele egyet!

Ismerős hölgynek kopasz, nyalókafejű, tokás pasija van, ha felszedne még magára 10 kilót úgy nézne ki, mint a Mézga Géza!A csaj meg úgy néz ki, hogy huszonéves lányok megirigyelhetnék az alakját,külsejét! Nem tudom, hol van szerepe ilyenkor a genetika által meghatározott külsőnek!

ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Moon_Walker ***** válasza:
persze. rémlik valami, de én a blue pill-t használom. még anno rendeltem az aliexpressről.
máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!