Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak milyen érzés rámászni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen érzés rámászni egy nőre amikor az hezitál?

Figyelt kérdés
Mondjuk randiztok, buiztok, ismerkedtek és oylan helyzetben vagytok, hogy lehetne szexelni, csak a lány hezitál, de egy kis rámenőséggel lehet vele szexelni, ha próbálkoztok. viszont tudjátok, ha nem lennétek rámenősek, nem lenne szex. Ilyenkor a lány nem annyira biztos benne, hogy bejöttök-e neki, ennek ellenére milyen kedvvel d.ugjátok meg ekkor is, ha tudjátok, hogy nem annyira lelkes és nem akarnak annyira titeket? Úgy értem ez valahol egy pici visszautasítás, zavaró ez nektek a szexben vagy ugyanúgy élvezitek, mintha a lány akarná és aktív lenne és rátok mászna.

#njdsm
2021. jan. 7. 13:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

10.-nek.


A férfiak agya rá van állva a nemi erőszakra??? Ezt a családod férfitagjai alapján mondod? Nem mindenki olyan, mint apád.

2021. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
9%

Tehát, ha egy házibuliban egy félrészeg csaj rámmászik, mikor én nem is akartam amúgy megdugni, de annyira nyomul, hogy végül mégiscsak megdugom, akkor meg lettem erőszakolva? :D


Ezt ti tényleg komolyan gondoljátok, b-szki? :D

2021. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7%
Ki ne találjátok, hogy az is NEMI ERŐSZAK, amikor a 16 éves srác és a tanárnője összejön? Pl.: Mekkora kín lehetett a srácnak vele lenni: [link]
2021. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%

13 Te egy troll vagy xd

Nem csak az a nemi eroszak, amikor kapalozva, sirva ellenkezik a csaj, lol. Az is eroszak, amikor nincs kedve, de belemegy MIATTAD, nem maga miatt. Rengeteg ilyen tortenik pl parkapcsolatban, mert a no azt hiszi, hogy kotelessege lefekudni a parjaval barmikor, amikor az akarja, es nem all le a nyomulassal. Nyilvan ez utobbival nem kell rendorsegre rohangalni, plane ha a no sajat maga megy bele vegul az unszolas miatt, de attol meg az. (Nem arra gondolok, amikor ugy tesz valaki, mintha akarna o is, hanem arra, amikor a csavoka nem ert az elso nembol, sem a nyolcadikbol es a no inkabb lefekszik vele vegul.)

2021. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
6%

14.-nek.

A PÁROM dolga, hogy szexeljen velem. Ha nem akar, semmi gond! Csomagoljon vagy engedjen mással!

2021. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%

"A férfiak agya rá van állva a nemi erőszakra??? Ezt a családod férfitagjai alapján mondod? Nem mindenki olyan, mint apád."


Ez sajnos így van, minden férfi agya így működik. Itt is van pár őszinte férfi, aki beismeri. Aki nem ismeri be, az csak csinálja, aki meg nem csinálja, az azt kívánja, bár lenne töke, hogy csinálja.

2021. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16. Akármilyen fura is én egy vonzó lányt sem vonszoltam el és erőszakoltam meg..
2021. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
32%
Ez az egyik fontos alappillére a csajozásnak, hogy ne mutass ki mindent, ne tárulkozz ki. Éreztesd, hogy fontos neked, de tedd kíváncsivá. Egy rosszul sikerült alkalom helyett többet kapsz. Ez a randira is igaz. Vezércsel.
2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Itt a magyar nyelvvel van a gondja sokaknak, vagy ennyire 1 bites a brigád, vagy sok a troll, illetve ezek keveréke, de fejtse már ki valaki, hogy a HEZITÁLÓ, azaz nehezen döntést hozó csaj bele vitele a jóba, mióta egyenlő a nemi erőszakkal???
2021. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

"Akármilyen fura is én egy vonzó lányt sem vonszoltam el és erőszakoltam meg"


Ezért mondtam, hogy aki nem csinálja, az vágyik rá.

2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!