Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van ez a gondolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van ez a gondolat, erzes ?

Figyelt kérdés

Voltam ma bevasarolni elelmiszeruzletben es lattam egy szep csajt, bar arcat ugye nem lattam a maszk miatt sajna, de szemei szepek voltak es Ő is ramnezett stb. Onkiszolgalonal is tobbszor raneztem :D Miert van az az erzes, gondolat hogy pl amikor elhagyod az uzletet akkor jo lett volna leszolitani vagy barmi hasonlo? Masnal is szokott ilyen lenni? Most is az a csaj jar a fejemben.

Bocsi ha idiota kerdest tettem fel.



2020. szept. 23. 14:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy csak kívántam a csajt es emiatt erzek igy?
2020. szept. 23. 14:41
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
vagy csak maszkfetised van, muhaha
2020. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Boltban max öregek szolitgatjàk le egymast ismerkedesi cellal.
2020. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, ez a hajó már elment, utólag hiába keseregsz rajta. Megszólíthatod, válthatsz vele pár mondatot - értelmesen, normálisan - legalább gyakorlod a kommunikációt, ismerkedni bárhol lehet. Ettől még 100-ból egy ilyen ha bejön.
2020. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyenek miatt nem szabad eueket hagyni elúszni. Mit veszíthetsz? Semmit. Maximum dumáltok egyet és kész.


Ha ez segít ne úgy fogd fel a dolgot hogy ő most tetszik és randira akarod hívni hanem egy ember akivel dumálsz pár percet és maximum lesz egy jó beszélgetésed.

Élelmiszerüzletben szerintem tök simán ki lehet talalni valami szöveget ami alapján elindulhat a beszélgetés.


Legközelebb lépj.

2020. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig a legjobb útja az ismerkedésnek. Sokkal jobb mint a netes társkeresők.

Sajnálhatod hogy elszalasztottad. Ilyen sajnos csak nagyon ritkán jön. Nagy szerencse kell hozzá.

2020. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok.
2020. szept. 27. 10:58
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Hol lattad?
2020. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy szupermarketben
2020. okt. 7. 11:21
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
lehet hogy maszkba rejtette a kapafogat
2020. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!