Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi/programötletek Covid alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi/programötletek Covid alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, rengeteg ilyen kérdés volt már, és unalmas... Sajnálom. Némelyikre még én is válaszoltam, de hátha azóta idetévedt valaki, aki olyat ír, amit még nem olvastam és nem jutott eszembe.


2 hónapja vagyunk együtt, még nem lakunk együtt, de sokszor szoktunk egymásnál aludni, ami amúgy tök jó, de azért mindketten vágynánk már valami más programra is.

Szoktunk együtt kockulni, főzni, borozni, iszogatni, sorozatot/filmet nézni.

Ami kimozdulósabb, abból a kocsikázás volt meg, a kávéval összekötött sétálgatás, és a vidéki egynapos kiruccanás kirándulással. Illetve heti egyszer az ő barátaival (akiket én is szeretek) vagyunk, amikor próbálnak a zenekarral.


Valakinek esetleg van még valami ötlete?



2021. jan. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van hó a közelben, érdemes kihasználni.

Egynapos kirándulásból több is lehet, elég nagy az ország.

Ha nincs olyan hideg, mehettek biciklizni.

Haverokkal program? Pl. Airsoft csata? Bérelni is lehet felszerelést.

Elmehettek egy lovardába is, szerintem azok nyitva vannak.


Mi szoktunk tematikus kiruccanásokra menni. Egyik évben bejártuk az összes állatkertet, másikban a várakat és kastélyokat, idén jobb híján a kilátókat terveztük be. Azok még talán elérhetőek.

2021. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Szex, úgyis az a lényeg.
2021. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erdei séta, lehet termoszban teát vinni, meg szendvicset. Lehet frizbizni, szánkózni is.

Társasjáték este gyertyával.

2021. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen halott ez a dolog most...

Ti legalább együtt vagytok, de aki klasszikus randit akar, mit tud csinálni?

Fagyoskodni séta közben...nem vagyok egy fázós gyerek, de szívesebben ülök be inkább valahová, mintsem a hidegben sétálni.

Semmi nincs nyitva, beülni nem lehet sehová, ha még elvitelre is kérsz bármit, hol eszed/iszod meg, a hideg kövön ülve?

És akkor arról nem is beszélve, hogy még az utcán is hordani kell ezt a k*rva szájkosarat.

Tényleg, ideális feltételek egy jó randira...ja, nem.

2021. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Láttam olyat a Facebookon, hogy valaki elkeseredésében a szupermarketbe akarta vinni randizni a barátnőjét... :DDD


Persze mindenki kiröhögte, meg a kommentszekcióban is elkezdődött az anyázás, de végiggondoltam, hogy mégis akkor mit lehet...?


Kb. semmit. Nincs párom, de a sétából elegem van. Hideg van. A társas, számítógépes játékok egy idő után unalmasak. Közös pontom, hobbim a legtöbb lánnyal nem lenne, mert műszaki érdeklődésű vagyok (az ilyen lányok meg mind foglaltak). Filmezés egy bizonyos idő után szintén unalmas.


Most kivételesen azt mondom, hogy "szerencsére" nincs párom. Persze, életem egyik nagy álma, hogy végre legyen barátnőm, de a mostani helyzetben fogalmam sincs, hogy milyen programokat találnék ki.


20F

2021. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!